Edicioni informativ në grupin mediatik “FJALA” ora 13:00, e premte 19 qershor 2020

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

https://www.youtube.com/watch?v=RBC5Cjez9Ss


Të fundit

“Bukuroshja e mashtroi me 2 mijë lekë”/ Babai i Ronaldo Tanushit flet për trafikimin e tij: Djalin e kanë rrahur

Ditën e djeshme u njoftua se 12-vjeçari Ronaldo Tanushi është gjetur në Sarandë pasi ishte zhdukur prej tre ditësh....

Itali kujdes! Anglia në finale ka në favor erën politike!

E ndërsa në mediat angleze ka shpërthyer euforia për arritjen më në fund të “Tre Luanëve” në një finale Europiane, me tituj nga më...

Alarm në Greqi/ Rritje e frikshme e rasteve nga COVID-19 në 24 orët e fundit

Nuk ka të ndalur rritja e rasteve me COVID-19 në Greqi. Në 24 orët e fundit në vendin fqinj janë shënuar 2107 raste të...

‘Uaa do na marrë SPAK-u në pyetje…’/ Jepet vendimi për ish-kryebashkiakun e arrestuar dhe 10 të tjerët

Ish-kryebashkiaku i Lushnjes, Fatos Tushe, i arrestuar nga SPAK për korrupsion, do të qëndrojë në burg. Vendimi u dha pasditen e së enjtes nga...

Erion Isai “ankohet” për rrogën: Kur isha në Portokalli e kisha 850 mijë lekë, tani që jam kryetar bashkie marr 680

Kryebashkiaku i Kolonjës ka rrëfyer për punën e tij të parë dhe rrogën që ai ka marrë kur ishte vetëm 15 vjeç. Ai tregon se...

Lajme të tjera

Web TV