Edicioni informativ në grupin mediatik “FJALA” ora 13:00, e hënë 22 qershor 2020

113 563 lexime

77,314FansaPëlqeje

Të fundit

Kosovë, 6 persona humbin jetën nga CO*ID-19 në 24 orët e fundit

Kosova sot ka shënuar rekord të zi sa i përket vdekjeve nga pacientët me COVID-19. Veç sot, ministria e Shëndetësisë...

Femrat apo meshkujt më të paguarit në Shqipëri? Ja profesionet me më shumë të ardhura

Meshkujt në Shqipëri vijojnë të paguhen më shumë se sa femrat për të njëjtin pozicion pune, fenomen që ndër vite nuk ka ndryshuar. Sipas publikimit...

Aksidentohen dy policë, po patrullonin me motor në Orikum

Dy policë janë aksidentuar pasditen e sotme në Orikum. Efektivët kanë qenë duke patrulluar në zonën e Orikumit, kur kanë humbur drejtimin e motorit me...

Tiranë/ Mjeti del nga rruga, humbet jetën 24-vjeçari

Ngjarja ka ndodhur në rrugën e Zallbastarit në Tiranë, në vendin e quajtur “Rrapo” ku një automjet ka dalë nga rruga dhe si pasojë...

Vetëflijimi në Kombinat/Reagon psikiatrja: Çmenduri e dyfishtë, jo patjetër lidhur me fenë

Ngjarja e ndodhur ditët e fundit në Kombinat ku u fetëflijuan nënë e bijë ka tronditur mbarë opinonin shqiptar. Historia “horror” e Zhaneta dhe Anisa...

Lajme të tjera

Web TV