Edicioni informativ në grupin mediatik “FJALA” ora 13:00, e martë 23 qershor 2020

113 563 lexime

77,314FansaPëlqeje

Të fundit

Vret të moshuarën greke dhe i grabit shtëpinë, shqiptari arrestohet pas 18 vitesh

Policia greke ka bërë të mundur arrestimin e një shqiptari të shpallur në kërkim që prej vitit 2003. Shqiptari ishte...

Pranga 3 personave në Pogradec, kapen në flagrancë me 14 kg kanabis

Policia e Shtetit ka vënë në pranga tre persona në Pogradec. Të arrestuarit janë kapur në flagrancë duke transportuar drogë më një mjet tip...

Stuhi e furishme në Gramsh/Breshëri dëmton rëndë të mbjellat

Gramshi është goditur sot nga një stuhi e furishme breshëri për më shumë se 40 minuta dhe si pasojë ka sjellë dëme të mëdha...

Basha me bizneset në Pogradec/Kriza ekonomike nga dështimet e qeverisë dhe keqalokimet e financave publike

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zhvilluar një takim ditën e sotme me qytatarë dhe biznesmenë të ndryshëm të qytetit të Pogradecit. Ky takim...

Murrizi akuza të forta ndaj Bashës: Delirant se do bëhet një ditë burrë shteti

Deputeti i opozitës, Myslim Murrizi nuk përmbahet ndaj kreut të PD Lulzim Basha, i cili dje në mbrëmjen u shpreh se Murrizi nuk ka...

Lajme të tjera

Web TV