“Laj-Thaj” në grupin mediatik “FJALA”; Cilat perime dhe fruta janë më të shëndetshme, bio apo organike?

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

https://youtu.be/5JA-ARjYhSA


Të fundit

“21 janari”/ Dritan Hila: Ne kemi qenë një shoqëri e terrorizuar nga Sali Berisha! Prokurori hap hetim me një…

Rihapja e dosjes së 21 janarit ka shkaktuar debate të forta në OPEN. Analisti Andi Bushati tha se e...

Lehtësimi i masave anti-Covid, Veliaj: Tirana u hap dhe është më e gjallë se kurrë

Lehtësimi i masave anti-COVID në fillim të sezonit veror është pritur mirë. Kryebashkiaku Erion Veliaj përmes një videoje shumë entuziaste tregon se si e...

Barcelona ofertë të re Lionel Messit për të qëndruar në “Camp Nou”

Barcelona i ka ofruar Lionel Messit një kontratë të re, me atë aktualen që skadon më 30 qershor. Klubi katalanas ka vendosur që të mos presë rezultatet e...

Habit Kadilli: E dija që në shkurt që Berisha do të shpallej “non grata”, e dinte edhe ai me Bashën

Kandidati për kryetar të Partisë Demokratike, Fatbardh Kadilli, ka bërë një deklaratë befasuese mbrëmjen e sotme, pasi u shpreh se kishte dijeni që në...

“Bomba” e Marca: Ronaldo njofton shokët se do të largohet nga Juventus këtë verë

Cristiano Ronaldo mësohet se i ka thënë shokëve në dhomat e zhveshjes së Juventusit se ai synon të largohet nga klubi këtë verë. Ish-sulmuesi i Real Madrid arriti...

Lajme të tjera

Web TV