Ronaldo gjithmonë në skenë! “Look” i ri alla Cuadrado për portugezin

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Pas pamjes (jorealiste) të dy ditëve më parë, Cristiano Ronaldo vazhdon të mahnisë dhe të diskutohet gjerësisht në rrjetet sociale, jo vetëm për atë që bën në fushë, por gjithashtu për veprimet e tij që ndërthurin shoëbiz me sportin.

I njohur për protagonizmin e tij në rrjetet sociale ku vlen të theksohet se nga Instagram fiton më shumë sesa merr nga paga e tij vjetore me Juventus, Ronaldo e di “si vilen lekët”. Këtë herë risia e portugezit vjen përmes një fotoje së bashku me shokun e ekipit, kolumbianin Cuadrado.

Në foto ai shfaqet me flokë të gjatë kaçurrela, një prerje e ngjashme me atë të kolumbianit që shfaqet duke buzëqeshur me të. Prerje e ngjashme, sepse flokët e CR7 janë më të gjata. “Cristiano, për mua ti ke ndryshuar prerjen e flokëve”, postoi Cuadrado, ndërsa Cristiano publikon të njëjtën foto me “Çfarë mendoni për pamjen time të re, të ngjashme me atë të vëllait tim Panita?”.


Të fundit

Rama poston pamjet nga fshati Arapaj: Investimi për rezervuarin, në ndihmë të fermerëve dhe zhvillimit të ekonomisë bujqësore

Përmes një videoje të postuar në Facebook, Kryeministri Rama ka bërë me dije se në fshatin Arapaj të Durrësit...

I nxehti afrikan/ Sot temperatura ekstrem, termometri pritet të shënojë 42°C

I nxehti afrikan do të diktoj mot të kthjellët dhe temperatura ekstremisht të larta në të gjithë republikën e Shqipërisë. Parashikohet që këto kushte atmosferike...

Ujësjellësit, mrekullitë inxhinierike që shkonin kudo ku shkonte Roma

Nga gjithë veprat inxhinierike të lashtësisë, ujësjellësit romakë janë ndër më të jashtëzakonshmit. Zakonisht, qytetet e lashta ngriheshin pranë zonave me ujë të bollshëm,...

Johan Sebastian Bah, “Babai” i muzikës që vdiq i verbër duke kompozuar

Johan Sebastian Bah lindi më 21 mars 1685 në Eisenach; dhe u nda nga jeta më 28 korrik 1750 në Leipzig. Njihet si “babai” i...

Anastas Angjeli & Adrian Civici/ “PËRBALLË KRIZËS – Sfidat e teorisë dhe politikave ekonomike”

Botimi i një libri të ri, aq më tepër një libri që analizon në këndvështrimin akademik e shkencor realitetin dhe sfidat më të rëndësishme...

Lajme të tjera

Web TV