Interi ndërron fanellën, prezanton modelin zig-zag të veshjes së re

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Klubi i Interit ka prezantuar veshjen që do të ketë gjatë sezonit 2020-2021. U konfirmuan zërat e javëve të fundit që bënin me dije për vijat me forma zig-zage dhe jo të drejta vertikalisht.

Kjo zgjedhje duket se është bërë në nderim të një lëvizje tribal-pop të viteve 80’ në qytetin e Milanos.

Kjo fanellë do të ketë jakë të rrumbullakët me fasha të zeza në ije, logon e klubit dhe logon e NIKE-s në kraharor.

Pantallonat do jenë të zeza dhe getat blu që kompletojnë kitin. Ndërsa emri Inter është shkruar si te getat ashtu edhe të fanella. Kjo veshje do të jetë në treg duke filluar nga dita e nesërme.ka.ta/Fjala.al/

Të fundit

Vula e PD-së dhe mundësia anti-korrupsion e partive të reja!

Nga Ben Andoni Ka nisur të ketë shumë pritshmëri te opozita për datën 11 Qershor, kohë kur Gjykata e Apelit...

Humbi babain në moshën 15-vjeçare, gazetari kujton përjetimin e dhimbshëm

Ndikimi i një mësuesi nuk shtrihet vetëm përgjatë viteve të shkollës, por edhe përtej tyre. Gazetari Osman Stafa i cili ka ardhur në “Ka...

Liverpool mposht Wolvesin në sfidën përmbyllëse të kampiontit, Klopp përcillet si hero

Jurgen Klopp mbylli eksperiencën e tij 8-vjeçare në krye të Liverpool-it këtë të dielë. Skuadra e trajnerit gjerman e mbylli sezonin e Premier League me...

Nga bashkëpunëtori i krimit te ëngjëlli mbrojtës

Nga Ilir Yzeiri Aksioni i fundit i SPAK-ut i realizuar nga Policia e Shtetit, forcat Renea dhe shërbime të tjera të specializuara që goditën disa...

“Game Over” për Arsenalin, “Topçinjtë” bëjnë detyrën ndaj Evertonit por nuk mjafton

Ndërsa Arsenal edhe këtë sezon i shkoi shumë pranë fitore së titullit, por nuk ia doli, kjo edhe për shkak të triumfit të City-t...

Lajme të tjera

Web TV