Jozefina Topalli si nuk e keni parë kurrë më parë, ja fotoja e rrallë e politikanes

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ish-kryetarja e Kuvendit, Josefina Topalli pa dyshim mbetet një nga politikanet më të rendësishme të së djathtës për këto 30 vite tranzicion.

Megjithëse, kryedemokrati Lulzim Basha e ka mënjanuar, madje duke mos e futur në listat si kandidate për deputete në zgjidhet e vitit 2017, Topalli mbetet shumë e angazhuar në politikë me reagimet e saj.

Por, së fundmi Topalli ka zgjedhur të ndajë me ndjekësit e saj edhe kujtime nga femëria e saj.

Në rrjetin social “Facebook’, Topalli ka publikuar një foto për të cilën ajo thotë se është shumë  e dashur për të.

“Po e ndaj me ju të dashur miq, se është foto shume e dashur për mua!” shkruan Topalli.

Nga fotoja Josefina nuk duket se është më tepër se 1 vjeçe.

la.mi/Fjala.al


Të fundit

Shpallen pronat e regjistruara në Vuno, Dhërmi dhe Lukovë

Procesi i Regjistrimit fillestar të pronave në Jug po shkon drejt përfundimit. 𝐍𝐠𝐚 𝐝𝐢𝐭𝐚 𝐞 𝐡𝐞𝐧𝐞, 𝐧𝐞 𝐕𝐮𝐧𝐨, 𝐃𝐡𝐞𝐫𝐦𝐢 𝐝𝐡𝐞...

I bëri serbët të flasin me “vete”, tifozja shqiptare: Më ndryshuan vendin, u ankuan te…

Ndeshja Zvicër – Serbi, rezervoi atë që të gjithë prisnim, emocione të forta, patriotizëm dhe në fund rezultat pozitiv. Përpos asaj që ndodhi në...

VIDEO/ Mbrojtësi i Uruguait shpërthen pas eliminimit: “Janë një tufë hajdutash”

Jose Maria Gimenez, mbrojtësi i Uruguajit, shpërtheu në akuza kundër FIFA-s pas ndeshjes, që skuadra amerikano-latine fitoi ndaj Ganës 2-0, por që  ky rezultat...

Tjetër valë e rrezikshme? Rreth 1 milion raste me Covid-19 në Britani brenda një jave

Sipas të dhënave zyrtare të publikuara të premten, numri i rasteve të reja të Covid-19 në Britani theu sërish shifrën e 1 milion të...

Spartak Ngjela: Saliut i hidhen prangat më 6 dhjetor, nëse guxon e bën ndonjë marrëzi

Nga Spartak Ngjela Protesta e organizuar për në Tiranë në datën 6 dhjetor, kur Tirana duhej të ishte në festë, sepse Bashkimi Evropian ndodhet me...

Lajme të tjera

Web TV