‘Në televizor del më e bukur’, gazetarja tregon momentin e sikletshëm me shitësen e bukës

113 563 lexime

77,321FansaPëlqeje

Gazetarja Sidorela Gjoni ka ndarë së fundmi një eksperiencë jo të bukur që i ka ndodhur ndërsa ishte duke blerë bukë.

Nga studio e emisionit “Ftesë në 5” teksa po fliste me moderatorin Bieta Sulo për eksperiencat në ekran dhe sa ndikim ka paraqitja fizike në të, Sidorela zbuloi një episod mjaft interesant që i ka ndodhur me një shitëse në furrën e bukës.

Në momentin që ka hyrë në dyqan, Sidorela thotë se shitësja e pyeti se a është ajo gazetarja që raporton për covidin dhe në momentin që ajo e ka pohuar, shitësja i ka thënë dukesh më e bukur në ekran se sa live.

“Kisha dalë dhe ime më thotë që duhet të blesh bukë kur të vish në shtëpi. Hy në dyqan dhe i them shitëses një bukë dhe më thotë ti je ajo e covidit, po i them, aha aty dukesh më e bukur”, tregoi Sidorela.ka.ta/Fjala.al/

Të fundit

Dialogu Kosovë-Serbi/ BE-ja synon ta vazhdojë pa praninë e Thaçit

Zyrtarët e Bashkimit Evropian duan që të vazhdojnë përpjekjet për rifillimin e dialogut për normalizimin e marrëdhënieve midis Serbisë...

Italia hap kufijtë me disa vende jashtë Schengen-it, po me Shqipërinë?

Duket se Italia ka bërë zgjedhjen e njëjtë me Bashkimin Evropian për hapjen e kufijve. Nga e mërkura do të lejohet lëvizja e lirë...

‘Në televizor del më e bukur’, gazetarja tregon momentin e sikletshëm me shitësen e bukës

Gazetarja Sidorela Gjoni ka ndarë së fundmi një eksperiencë jo të bukur që i ka ndodhur ndërsa ishte duke blerë bukë. Nga studio e emisionit...

Aksident tragjik/ Humb jetën nëna shqiptare e tre fëmijëve (EMRI)

Një shqiptare, nënë e tre fëmijëve, ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti të regjistruar mesditën e sotme në Itali. Aksidenti tragjik ka ndodhur...

E para pas shkarkimit të Dvoranit/Çfarë u vendos në mbledhjen e KED-së

Ka përfunduar mbledhja e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi. KED ka sqaruar se është ngritur një grup pune për rekomandimet e Komisionit të Venecias. Mbledhja...

Lajme të tjera

Web TV