Analisti: I keni thyer bukën PD-së. Halit Valteri: Partia Demokratike nuk është Lulzim Basha

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Analisti Agron Gjekmarkaj akuzoi sonte deputetët e opozitës parlamentare Halit Valteri dhe Andi Përmeti se kanë thyer bukën e PD-së.

Të ftuar në emisionin “Real Story”, analisti dhe deputetët folën për situatën politika aktuale.

Analisti u tha deputetëve se ju i keni thyer bukën PD-së, ndërkohë deputeti Valteri i është përgjigjur se Lulzim Basha nuk është PD-ja.

“Lulzim Basha nuk është PD, askush nuk është PD, Partia Demokratike është një parti që duhet të përfaqësojë mendime të ndryshme”, tha mes të tjerash Valteri.

la.mi/Fjala.al

Të fundit

VIDEO / Plas sherri mes vajzave në emision: Kujdes me mu se t’i thej gishtat!

Gisela dhe Briki janë dy nga konkurrentet në emisionin “Përputhen”, ku djem dhe vajza mblidhen për të gjetur shpirtin...

“Plani i fshehtë për arrestimin e Dakos”/ Ish-drejtuesi i policisë tregon skemën

Ish-drejtuesi i policisë Arben Hajdarrmataj tha në emisionin Now në Euronews Albania se në kohën kur Fatmir Xhafaj ishte ministër i Brendshëm ishte përgatitur...

Para pak muajsh mundi kancerin/ Ndahet nga jeta në mënyrë të papritur aktorja meksikane

Rebecca Jones, aktorja e njohur meksikane, ka ndërruar jetë në moshën 65-vjeçare herët në mëngjesin e sotëm. E njohur për rolin e saj si antagoniste në...

Shkolla e Policisë “përjashton” ekselentët/ S’lejohen ata mbi 30 vjeç apo që mbajnë syze

Në muajin shkurt 2023, Policia e Shtetit, njoftoi se janë hapur 300 vende vakante për punonjës policie. Kandidatët duhet të paraqiteshin deri më 15...

“Inskenime alla James Bond nëpër tunele”/ Pse iu vunë prangat Lefter Allës

Gazetari Lavdrim Lita tha në emisioni Now në Euronews Albania se kryebashkiaku i Bulqizës, Lefter Alla dhe biznesmeni i favorizuar prej tij në tenderin...

Lajme të tjera

Web TV