Shenjat e horoskopit më të zjarrta në dashuri për këtë fundjavë

113 563 lexime

77,503FansaPëlqeje

Janë katër shenja horoskopi që sipas astrologëve kategorizohen si tepër të zjarrtë në dashuri këtë fundjavë.

Demi

Nuk është e zakonshme nga ana jote të përdoresh aparatin fotografik për të kapur momente të bukura kënaqësie.

Peshorja

Ekzaltoheni kur partneri juaj ju mbush me komplimente ndërsa jeni duke bërë dashuri me ëmbëlsi dhe pasion.

Ujori

Për të kënaqur dëshirat seksuale të partnerit tuaj, jeni të gatshëm të vishni gjithçka që ai kërkon prej jush.

Bricjapi

Kush komandon në seks? Burri apo gruaja? Këtë fundjavë do të ketë një shkëmbim të mrekullueshëm të roleve./Bl.Ba/Fjala.al

 

Të fundit

Shpërthim me eksploziv në Elbasan, i vendoset lëndë plasëse lokalit të ish-futbollistit

Një sasi eksplozivi ka shpërthyer në orët e para të mëngjesit të sotëm në lagjen "Luigj Gurakuqi" në Elbasan. Burtime...

Alarmi i ri/ Katër arsyet pse Covid-19 po merr jetën e të rinjve

Shqipëria vijon të paraqesë shifra alarmante për sa i përket numri të personave të infektuar me COVID-19, rasteve të fatalitetit prej virusit, por edhe...

Ndërron jetë mjeku i tretë, virusi po vret edhe të rinjtë

Humb betejën me COVID-19, mjeku i tretë në Shqipëri. Bëhet fjalë për mjekun pneumolog Anibal Byberi, 53-vjeç, i cili dy ditë më parë u...

Parashikimi i motit, e martë 4 gusht 2020

Gjatë orëve të para të ditës vendi ynë do të mbizotërohet nga vranësira të shpeshta ndërsa në veriperëndim të vendit do të ketë rrebeshe...

Lajme të tjera

Web TV