Këngëtarja shqiptare bën testin e virusit

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Këngëtarja e njohur, Afërdita Dreshaj ka bërë testin për Covid-19-të. Lajmin e ka bërë të ditur vet Afërdita me anë të një postim në rrjetin social duke treguar rezultatin e analizave  se ka dalë negative.

‘Negative. Jo Corona’, shkruan këngëtarja mbi foto.

Prej dy vitesh, Afërdita Dreshaj jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës me bashkëshortin e saj.

Ajo ka disa kohë që është shkëputur nga muzika dhe tashmë ndodhet me pushime në Miami.

 

Bo.Ba/fjala.al


Të fundit

Nedim Bajrami prezantohet tek Sassuolo, trajneri gati të ndryshojë skemën për të

Nedim Bajrami është futbollisti më i ri i Sassuolo. Mesfushori shqiptar është transferuar orët e fundit të merkatos së...

Kontrolle të shumta, FBI “zbarkon” në shtëpinë e Presidentit Biden

FBI ka nisur kontrollet në shtëpinë e Presidentit Joe Biden në Delaware si pjesë e një hetimi për dokumente të klasifikuara. Lajmin e konfirmoi avokati...

Nuk kishin para për t’i blerë biletën, çifti braktis foshnjën në aeroport

Çfarë bëni kur nuk keni para për një biletë avioni për fëmijën tuaj? Me siguri nuk e lini në aeroport. Sipas Daily Mail,  një çift...

Stuhia e dëborës godet SHBA, anulohen 1400 fluturime

Më shumë se 1,400 fluturime u anuluan ditën e sotme në SHBA pasi një stuhi dëbore goditi shtetet nga Teksasi në Virxhinia Perëndimore. Gjithsej 1,467...

Pamje të frikshme/ Orteku i borës merr para skiatorët, viktima dhe të plagosur

Dy skiatorë kanë vdekur dhe 19 tjerë për pak minuta kanë ngecur të ngujuar nën dëborë, pasi një ortek goditi resortin e njohur në...

Lajme të tjera

Web TV