“Gimi është si unë”/Paloka publikon videon e Ramës për Kajmakun

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka, ka reaguar menjëherë  pas arrestimit të ish-kryebashkiakut të Vorës, Agim Kajmaku.

Me anë të publikimit të një video, shihet kryeministri Edi Rama që lavdëronte Kajmakun gjatë fushatës elektorale dhe thoshte se “Gimi është si puna ime”.

Në krah të video-mesazhit, Paloka shkruan se “tani e kanë kuptuar të gjithë, jo vetëm “Gimi”, po gjithë tufa e kriminelëve që u emëruan deputetë e kryetarë bashkie, kanë fytyrën tënde”.

Postimi i plotë

Me gojën e tij: “Gimi është si puna ime…”
Tani e kane kuptuar te gjithë, jo vetëm “Gimi” po gjithë tufa e krimineleve që u emëruan deputete e kryetare bashkie, kanë fytyrën tende.

 

 

Bo.Ba/fjala.al

Të fundit

VIDEO / Plas sherri mes vajzave në emision: Kujdes me mu se t’i thej gishtat!

Gisela dhe Briki janë dy nga konkurrentet në emisionin “Përputhen”, ku djem dhe vajza mblidhen për të gjetur shpirtin...

“Plani i fshehtë për arrestimin e Dakos”/ Ish-drejtuesi i policisë tregon skemën

Ish-drejtuesi i policisë Arben Hajdarrmataj tha në emisionin Now në Euronews Albania se në kohën kur Fatmir Xhafaj ishte ministër i Brendshëm ishte përgatitur...

Para pak muajsh mundi kancerin/ Ndahet nga jeta në mënyrë të papritur aktorja meksikane

Rebecca Jones, aktorja e njohur meksikane, ka ndërruar jetë në moshën 65-vjeçare herët në mëngjesin e sotëm. E njohur për rolin e saj si antagoniste në...

Shkolla e Policisë “përjashton” ekselentët/ S’lejohen ata mbi 30 vjeç apo që mbajnë syze

Në muajin shkurt 2023, Policia e Shtetit, njoftoi se janë hapur 300 vende vakante për punonjës policie. Kandidatët duhet të paraqiteshin deri më 15...

“Inskenime alla James Bond nëpër tunele”/ Pse iu vunë prangat Lefter Allës

Gazetari Lavdrim Lita tha në emisioni Now në Euronews Albania se kryebashkiaku i Bulqizës, Lefter Alla dhe biznesmeni i favorizuar prej tij në tenderin...

Lajme të tjera

Web TV