Si jeni me shikimin? Mund ta shihni numrin treshifror në foto

113 563 lexime

77,512FansaPëlqeje

Testet me imazhe të fshehura janë një mjet i mrekullueshëm për të kontrolluar aftësitë tuaja vëzhguese.

Ata kanë shkronja të fshehura, foto ose numra në një model ose sfond të ngjashëm ku sytë dhe truri juaj duhet t’i ndajë nga njëra-tjetra.

Testoni vëzhgimin tuaj me këtë test. A mund ta shihni numrin treshifror në këtë foto?

Nëse nuk jeni të qartë, përgjigjen e saktë e keni më poshtë./Bl.Ba/Fjala.al

Të fundit

Shkoi në spital të lindte, gruaja zbulon tradhëtinë e burrit

Duket se dita e lindjes ka rezultuar fatale për një grua pasi kjo e fundit teksa shkoi në spital,...

Koplik/Zjarri dëmton rrjetin e shpërndarjes, ja fshatarat pa energji elektrike

Rrjeti 35 kV në Koplik të Malësisë së Madhe është dëmtuar sot si pasojë e një zjarri. Sipas OSSH linjat 35 kV Bogiq- Koplik dhe...

Këto janë truket që iu shpëtojnë nga këpucët e ngushta

Blijini këpucët pasdite– Blerja e këpucëve pasdite është zgjidhja ideale nëse doni të keni një produkt të rehatshëm. Në fund të një dite të...

Ndiheni përgjumësh? Ja pse femrat kanë nevojë më shumë se meshkujt për gjumë

Gjumi i femrave është shumë më ndryshe nga ai i meshkujve, kjo pasi studime të ndryshme, kanë provuar se gjinia e brishtë ka nevojë...

Unaza e Re/30-vjeçari hidhet nga lartësia, detajet e policisë

Një person është hedhur nga lartësia e një pallati në zonën e Unazës së Re. Sipas policisë, 30 vjeçari dyshohet se është heshur vetë nga...

Lajme të tjera

Web TV