Fëmija lind me “këmishë”, gjinekologia Anila Dokle ndan fotot e rralla

113 563 lexime

77,506FansaPëlqeje

Të fundit

Edukatoret dhe stafi dalin me CO*VID-19, mbyll dyert një tjetër çerdhe në Tiranë

Një tjetër çerdhe në kryeqytet ka mbyllur dyert për fëmijët për shkak të virusit të ri COVID-19. Burime bëjnë me...

Situata me zjarret në Shkodër, ja pyjet që kanë marrë flakë

Bashkia e Shkodrës ka bërë me dije situatën në të cilën ndodhet zona e saj në lidhje me vatrat e zjarrit. Njoftimi: Ne bashkine Shkoder Situata në...

Policia s’fal/Arreston 2 drejtues mjetesh, bllokon 22 patenta dhe vendos 249 gjoba

Ndërkohë që trafiku rëndohet, Policia Rrugore ka zbarkuar në terren dhe vijon punën për të ndihmuar lëvizjen e mjeteve duke shmangur bllokimet e ndalesat...

Kthimi nga plazhi rëndon trafikun/ Policia: Ja akset më problematike

Si të dielat e kaluara, edhe kjo pasdite e kësaj fundjave ka sjellë trafik të rënduar në disa nga akset bregdetare në drejtim të...

FOTO/ Saimir Tahiri “arratiset” në natyrë, ja ku ndodhet ish-ministri i Brendshëm

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri duket se e ka harruar për pak kohë përballjen me drejtësinë, për të shijuar muajt e nxehtë të verës. Ndërkohë...

Lajme të tjera

Web TV