Fjala Sport në “Fjala TV”, nga Katerina Tafa. E enjte, 09 korrik 2020

113 563 lexime

77,503FansaPëlqeje

Të fundit

Klea Hamonikaj: Futbolli, jeta ime, por nuk mjafton vetëm talenti, duhet edhe shumë punë

Lodra e preferuar e Klea Hamonikajt ka qenë gjithmonë topi i futbollit. Ajo ka 5 vite që është pjesë...

Thyen xhamat e Prokurorisë dhe godet sekretarin, arrestohet 39-vjeçari në Tiranë

Një 39-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës pasi ditën e sotme ka goditur sekretarin e Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë...

FOTO/Ish-Mis Shqipëria pushton ekranet greke, bëhet moderatore e emisionit të njohur

Ish-Miss Shqipëria, Kristina Skura do jetë imazhi i emisionit “Kalo Mesimeri” në kanalin “Krititi tv”, pjesë e rrjetit “SKAI” në shtetin grek, duke zëvendësuar...

“Ju lutem, mos më qëlloni”! Bëhen publike video të tjera nga vrasja e George Floyd

Vrasja tragjike e George Floyd nga efektivi i policisë solli një sërë reagimesh jo vetëm në Amerikë, por në të gjithë botën. “Daily Mail” ka...

Zjarret e shpeshta, Haki Çako: Shumica janë të qëllimshme

Drejtori i Agjencisë Kombëtare të Mbrojtjes Civile, Haki Çako, ka reaguar në lidhje me zjarret e shpeshta që kanë rënë ditët e fundit në...

Lajme të tjera

Web TV