Këngëtarja shkodrane ndan fotot e veçanta të prindërve të saj të shkrepura ndër vite

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Këngëtarja e mirënjohur shkodrane, Rita Ndoci ka ndarë së fundmi disa foto të nënës dhe babit të saj. Fotot e veçanta janë shkrepur në vitet 1955, 1958, 2019 dhe këtë vit.

Krahas fotove, këngëtarja falenderon prindërit e saj për çdo gjë që kanë bërë për të. Gjithashtu Ndoci ndan dhe një foto të prindërve të saj së bashku me dajën e saj të ndjerë Martinm Prela.

Postimi i plotë:

Mikesha e miq po ndaj me ju foto te prinderve te mi nder vite.
1955, 1958, 2019, 2020.

Keto dy prinder te nderuar zoj mbi zoja nana jone, e baba zotni mbi zotnijte bane çka mujten me na ba ne te treve keto qe jena, mbi tana nana e cila si tana nanat na edukoi qe te bahena qytetar te ndershem jo vetem per ne Shkodërloce. Nan e bab ju paçim edhe shumë gjate. Faleminders per te tana çka bate per ne. Prindet e mi zoti ju bekofte per qytetarine qe keni pas e keni. Ne nje foto treshe eshte daja i im i ndjere Martin Prela, majtas, mama ne mes dhe baba i jone tuj shtit te dieleve ne pijace, para kafes se malle.

Re.Gu/Fjala.al

Të fundit

Interi është fitues i derbit të Milanos, goli i Lautaro Martinez vulos sfidën

Stadiumi “San Siro” në “flakë” pak pasi kishte kaluar gjysmë ore lojë në derbin Inter – Milan. Zikaltrit fituan...

Diskutimi mes Geasy dhe Luana Vjollcës: Do hap shampanjë kur të martohesh ti

“Zemër Luana” me autorësi dhe moderim të Luana Vjollcës në Tv Klan ka qenë një mbrëmje e tej mbushur me surpriza! Të ftuarit e kësaj...

Zhdukja e bletëve, kërcënim serioz për ekosistemin

Bashkimi Evropian ka bërë të ditur se është në përgatitje e sipër të një plani që ka të bëjë me rritjen e monitorimit të...

“Je ulli pa kokrra”, zihen dy kunatat: Je hasmi numër një, më ke ftohur zemrën

Pjesa e dytë e “Shihemi në Gjyq”, rubrikës së “E diela shqiptare” në Tv Klan ka nisur me tone të ashpra mes Marias dhe...

Ish-kryeministri izraelit: Putini premtoi se nuk do ta vriste Zelensky-in

Ish-Kryeministri i Izraelit Naftali Bennet, i cili shërbeu për pak kohë si ndërmjetës në fillim të sulmit rus në Ukrainë, thotë se Presidenti Vladimir...

Lajme të tjera

Web TV