Shkarkimi i presidentit Meta, mazhoranca mbledh Komisionin Hetimor më 13 korrik

113 563 lexime

77,486FansaPëlqeje

Të fundit

Radhët e gjata në Kakavijë, Ministria e Jashtme: Po i vonon bërja e tamponëve

Prej dy ditësh vijon e rënduar situata në pikën kufitare të Kakavijës, ku mijëra qytetarë janë të detyruar që...

Pas zjarreve të frikshme rifillon jeta në Australi, lindin 9 koala

Lajm inkurajues për mbijetesën e koalas , një specie që u prek keq nga zjarret e pyjeve që shkatërruan Australinë në fund të vitit...

A po presin Brooklyn Beckham dhe Nicola Peltz fëmijën e tyre të parë

Brooklyn Beckham dhe Nicola Peltz kanë takime për pak më shumë se gjysmë viti , por është e qartë se gjëja e tyre nuk...

J Balvin po kalon ditë të vështira, ja si po e mposht virusin e frikshëm

Artisti kolumbian J Balvin njoftoi këtë të enjte, gjatë transmetimit të Premios Juventud , se po rikuperohet nga Covid-19, një sëmundje që "e ka...

Video që u bë virale/ Qeni i bllokuar në makinë, momenti i shpëtimit nga kalimtarët

Një qen i mbyllur brenda një makine u shpëtua nga një kalimtar, i cili shkatërroi dritaret e makinës duke përdorur një sëpatë. Kalimtarët vunë re...

Lajme të tjera

Web TV