A do ta njihni Encen me këtë ‘look’ të ri?

113 563 lexime

77,496FansaPëlqeje

Të fundit

Moti i keq në jug/Rrezikon jetën një familje, gruaja dyshohet të jetë mbytur

Moti i keq ka përfshirë vendin mesnatën e sotme. Reshje e dendura të shiut dhe era e fortë është...

Një natë brenda Piramidës së Madhe, fjalët e para të Napoleon Bonaparte kur doli prej saj

Ai ishte i ri, por tashmë shumë i njohur. Pas sukseseve të tij në Itali, Napoleon Bonaparte tregoi një ambicie të madhe. Dhe Republika...

Shpërthimi në Bejrut/Ministria e Shëndetësisë thirrje banorëve: Largohuni nga qyteti

Sipas ministrit të Shëndetësisë në Liban, qytetarët duhet të largohen nga Bejruti pas shpërthimit që ka ndodhur dje. Qyeteti është shkatërruar pothuajse totalisht ndërkohë që...

Liban/Kjo është gropa e madhe e shkaktuar nga shpërthimi (FOTO)

Shpërthimi i një dite më parë në Liban, ishte tmerrësisht i fuqishëm dhe shkatërroi një pjesë të mirë të Bejrutit. Dyshohet se i gjithë ky...

Nëse nëna është e infektuar, a duhet të ushqehet me gji fëmija? Sqaron Ministria Shëndetësisë

Java botërore e të ushqyerit me gji nuk ka përkuar në një ditë fortë të mirë, pasi pandemia ka përfshirë botën. Marrë shkas nga kjo...

Lajme të tjera

Web TV