Aksident në aksin Durrës-Tiranë/ Makina përplas motorin, plagoset rëndë një person

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një aksident ka ndodhur pak momente më parë në autostradën Durrës-Tiranë, ku mësohet se është plagosur një person.

Në një njoftim për mediat policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:56.

Dhe mjeti me drejtues A.T., ka përplasur një drejtues motori, i cili është ende të paidentifikuar dhe është dërguar menjëherë në spital, ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Njoftimi i policisë:

Më datë 11.07.2020, rreth orës 13:56, në autostradën Durrës-Tiranë, mjeti me drejtues A.T., ka aksidentuar një drejtues motorri ende të paidentifikuar, i cili është dërguar menjeherë në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.ka.ta/Fjala.al/


Të fundit

Euro2020/ Franca gjunjëzon Gjermaninë në mes të Mynihut

Franca mposht sërish Gjermaninë, ashtu si në vitin 2016, kësaj here ka mjaftuar vetëm 1-0. Franca merr 3 pikë...

Sekuestrohet 1 kg kokainë në një kamion në Itali, drejtohej nga një shqiptar

Sekuestrohet një kg kokainë në portin e Brindisit në Itali. Droga u zbulua dje në mëngjes, në Costa Morena në Brindisi. Mediat italiane raportojnë se...

I shkaktoi humbje prej 4 miliardë dollarë pasi hoqi shishet nga tavolina, Coca-Cola reagon ndaj Ronaldos

Coca-Cola ka insistuar që 'të gjithë kanë të drejtë për preferencat e tyre të pijeve' pasi Cristiano Ronaldo hoqi dy shishet e tyre nga...

Nuk ndryshoi muzikën, shqiptari godet me shishe menaxherin e lokalit në Itali

Një i ri shqiptar u arrestua mbrëmjen e djeshme nga policia italiane për shkak se sulmoi menaxherin e një lokali. Sherri mes tyre nisi...

Autogoli i tretë në Euro2020, Franca udhëheq ndaj Gjermanisë

Franca e ka mbyllur në avantazh pjesën e parë ndaj Gjermanisë, ndeshje e vlefshme për Frupin F të Euro 2020. Franca duhet të falënderojë...

Lajme të tjera

Web TV