Habit aktori i njohur: Bujar Asqeriun e kam fiksim, dua ta puth në buzë

113 563 lexime

77,479FansaPëlqeje

Aktori Amos Zaharia i cili luan në komedinë ‘Boeing Boeing” dhe në rol ai puthet me tre gra brenda shfaqjes, është pyetur nëse do të puthej me ndonjë mashkull në buzë dhe me kë.

Ai befasoi kur u përgjigj se do dëshironte të kishte puthur aktorin Bujar Asqeriu.

“Për meshkuj më ka mbetur fiksim Bujar Asqeriu, sa herë e shoh them ah Bujari. Si s’të putha njëherë. Po prit se ka karrierë të gjatë”, tha Amosi./Re.Gu/Fjala.al

Të fundit

Parid Turdiu: Katunarët në Shqipëri kanë shpërthyer zinxhirët

Parid Turdiu, djali i Qazim Turdiut dhe vëllai i Silva Turdiut, i cili banon në SHBA prej 30 vitesh,...

Parashikimi i motit, e shtunë 15 gusht 2020

Territori Shqiptar gjatë paradites do të jetë me kthjellime dhe vranësira të lehta në zonat malore. Por orët e mesditës dhe pasdites shtojnë vranësirat në...

Ronaldo ndan në Instagram një foto nga pushimet, bie në sy komenti epik i mikut të tij

Cristiano Ronaldo është me pushime. Olympique de Lyon nxori Juventusin nga Torino jashtë Champions League në raundin e 16 dhe ylli portugez ka vendosur...

Vaksina kundër virusit/ Skënder Brataj zbulon prapaskenat e prodhimit rus: Ja studimet më premtuese

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, së fundmi ka reaguar për vaksinën kundër koronavirusit, duke thënë se ajo e prodhuar nga Rusia nuk ka...

Pandemia/ Çfarë ndodh në spitalin “Shefqet Ndroqi”, dëshmitë rrënqethëse të të shtruarve

Publikohen për herë të parë pamjet brenda spitalit “Shefqet Ndroqi”, i cili prej disa kohësh është kthyer në Covid 2. Me dhjetëra qytetarë me...

Lajme të tjera

Web TV