Horoskopi, 13 korrik 2020

113 563 lexime

77,479FansaPëlqeje

Demi

Është koha për të realizuar projektet tuaja në pritje, një ndryshim rrënjësor është i mundur. Sipas horoskopit të javës së ardhshme, është koha për të vepruar.

Binjakët

Nuk ka dyshim se do të ndjeni emocione të bukura dhe do të shfrytëzoni rastin të ngrohni zemrën tuaj në shoqëri të mirë.

Gaforrja

Hyrja e Diellit në shenjën tuaj përfaqëson një zgjim të vazhdueshëm. Ju ndiheni të ringjallur, projektet tuaja po fitojnë vrull dhe qëllimet tuaja varen nga pritjet tuaja.

Luani

Kjo klimë është ideale për afrimet, pajtimet dhe lindjen e një dashurie të re.

Virgjëresha

Urani rrit guximin tuaj, i cili bëhet një stimul për lumturinë tuaj në të ardhmen. Ju duhet të shkoni përpara dhe të merrni një pozicion.

Peshorja

MarsI sjell një energji që duhet të kanalizohet drejt një qëllimi specifik, një realizim konkret përndryshe ju rrezikoni të nervozoheni.

Akrepi

Dielli mund të përfaqësojë gjithashtu një element të forcës. Ju tejkaloni sigurinë dhe marrëdhëniet tuaja me kolegët, bashkëpunëtorët ose klientët përmirësohen.

Shigjetari

Nuk është kurrë vonë për të jetuar një dashuri të re. Ju nuk duhet të keni frikë nga vetmia, ky qiell forcon sensualitetin tuaj dhe ju siguron sukses.

Bricjapi

Jupiteri në shenjë është një mundësi e shkëlqyeshme që paraqitet vetëm çdo 12 vjet, një periudhë fati, mundësi, sukses personal ose përmbushje emocionale.

Ujori

Qielli po përgatitet të përmbushë pritjet tuaja, do të përfitoni nga një karizëm i jashtëzakonshëm. Ju nuk hezitoni të ekspozoni idetë tuaja, për të zhvilluar argumentet tuaja.

Peshqit

Kalimi i diellit ju fton të ëndërroni dhe të kapërceni veten.

Të fundit

Parashikimi i motit, e shtunë 15 gusht 2020

Territori Shqiptar gjatë paradites do të jetë me kthjellime dhe vranësira të lehta në zonat malore. Por orët e mesditës...

Ronaldo ndan në Instagram një foto nga pushimet, bie në sy komenti epik i mikut të tij

Cristiano Ronaldo është me pushime. Olympique de Lyon nxori Juventusin nga Torino jashtë Champions League në raundin e 16 dhe ylli portugez ka vendosur...

Vaksina kundër virusit/ Skënder Brataj zbulon prapaskenat e prodhimit rus: Ja studimet më premtuese

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, së fundmi ka reaguar për vaksinën kundër koronavirusit, duke thënë se ajo e prodhuar nga Rusia nuk ka...

Pandemia/ Çfarë ndodh në spitalin “Shefqet Ndroqi”, dëshmitë rrënqethëse të të shtruarve

Publikohen për herë të parë pamjet brenda spitalit “Shefqet Ndroqi”, i cili prej disa kohësh është kthyer në Covid 2. Me dhjetëra qytetarë me...

Enriketa Papa: Vetingu i vështirë, kush e kalon do të jetë ekipi i ri i PD-së

Në një intervistë për gazetën “Fjala” anëtarja e Komisionit të Verifikimit të Kandidaturave në Partinë Demokratike, Enriketa Papa, thotë se ky komision është krejtësisht...

Lajme të tjera

Web TV