Horoskopi ditor, e diel 12 korrik 2020

113 563 lexime

77,479FansaPëlqeje

Ky është horoskopi për ditën e diel 12 korrik 2020. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje.

Dashi

Gjatë kësaj dite do të shihni se diçka po ndryshon. Nga pikëpamja sentimentale, korriku nuk është një muaj me përgjigje të mëdha, por në këtë periudhë do të keni mundësi që të përjetoni disa kënaqësi.

Demi

Gjatë kësaj dite bëni mirë që të tregoheni të kujdesshëm me shpenzimet, pasi mund të hasni në probleme serioze. Kjo sidomos nëse keni projekte të mëdha në zhvillim.

Binjakët

Kjo ditë ju fton që të mos jeni shumë të tensionuar, duke shmangur debatet dhe shigjetimet. Debate të tilla mund vetëm t’iu lëndojnë.

Gaforrja

Ka ndjenja të cilat do të rigjenden. Nga ana tjetër do të mund të mbështeteni në ndikimin pozitiv të Venusit, i cili do ju rikthejë dëshirën për tu përfshirë, edhe në sferën sentimentale.

Luani

Kjo e diel mund të jetë mjaft interesante, pasi mund të ketë një takim të kënaqshëm. Përpiquni që ti merrni gjërat më të mira ditës.

Virgjëresha

Do të përballeni me disa tensione më shumë, ku dita do të ketë tensione pafund. Jeni gjithë kohës të acaruar, ndaj bëni kujdes.

Peshorja

Kjo nuk do të jetë një ditë e paharrueshme, por do të bënit mirë që të shmangni debatet dhe zënkat. Ruajta e qetësisë, është fitorja më e madhe.

Akrepi

Gjatë kësaj dite mund të ketë shumë shpenzime, gjë që mund t’iu nervozojë. Këshillohet që të mos acaroheni dhe të merrni masat e duhura.

Shigjetari

Ata që janë të pakënaqur dhe nuk gjejnë më pasion në punë, nuk do e gjejnë as në dashuri. Fatmirësisht me kalimin e ditëve, situata do të ndryshojë në të gjitha sferat e jetës tuaj.

Lexo edhe :  VIDEO/Psikologia shqiptare tregon se çfarë të bësh për secilën shenjë të virusit që të shfaqet

Bricjapi

Gjatë kësaj dite, do të keni një dëshirë të madhe për t’u çliruar nga një sërë situatash të vështira. Kujdes duhet treguar ndaj provokimeve dhe debateve që mund t’iu prishin humorin.

Ujori

Gjatë kësaj dite, keni nevojë për të bërë disa verifikime lidhur me dashurinë. Kjo gjë nuk do të thotë se duhet të vendosni në vështirësi apo siklet njeriun e zemrës.

Peshqit

Do të ndiheni mjaft të lodhur dhe pa dëshirë për të vepruar. Është mirë që të reagoni, në mënyrë që të mos përfshiheni nga pesimizmi./Bl.Ba/Fjala.al

Të fundit

Parashikimi i motit, e shtunë 15 gusht 2020

Territori Shqiptar gjatë paradites do të jetë me kthjellime dhe vranësira të lehta në zonat malore. Por orët e mesditës...

Ronaldo ndan në Instagram një foto nga pushimet, bie në sy komenti epik i mikut të tij

Cristiano Ronaldo është me pushime. Olympique de Lyon nxori Juventusin nga Torino jashtë Champions League në raundin e 16 dhe ylli portugez ka vendosur...

Vaksina kundër virusit/ Skënder Brataj zbulon prapaskenat e prodhimit rus: Ja studimet më premtuese

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, së fundmi ka reaguar për vaksinën kundër koronavirusit, duke thënë se ajo e prodhuar nga Rusia nuk ka...

Pandemia/ Çfarë ndodh në spitalin “Shefqet Ndroqi”, dëshmitë rrënqethëse të të shtruarve

Publikohen për herë të parë pamjet brenda spitalit “Shefqet Ndroqi”, i cili prej disa kohësh është kthyer në Covid 2. Me dhjetëra qytetarë me...

Enriketa Papa: Vetingu i vështirë, kush e kalon do të jetë ekipi i ri i PD-së

Në një intervistë për gazetën “Fjala” anëtarja e Komisionit të Verifikimit të Kandidaturave në Partinë Demokratike, Enriketa Papa, thotë se ky komision është krejtësisht...

Lajme të tjera

Web TV