Parashikimi i motit për sot, e diel 12 korrik 2020

113 563 lexime

77,479FansaPëlqeje

Ultësira Perëndimore do të jetë në kushte të qëndrueshme atmosferike, por me vranësira të shpeshta dhe reshje të karakterit lokal paraqiten zonat Lindore dhe Veriore.

Ndërkohë që orët e vona të natës përmirësojnë motin edhe në këto zona.

Sipas ‘Meteoalb’, temperaturat e ajrit do të ulen në mëngjes, por mbeten konstante në mesditë duke u luhatur vlerat nga 15 gradë Celsius deri në 37 gradë Celsius.

Era do të fryjë e lehtë në tokë dhe mesatare në det me shpejtësi 50 km/h nga drejtimi Veriperëndimor duke krijuar dallgëzim 5 ballë./Bl.Ba/Fjala.al

Të fundit

Ndërron jetë nga Covid-19 zyrtari i Partisë Socialiste

Bëhet fjalë për Ndue Ndocin, kreun e PS-së në njësinë numër 11 në Laprakë. Lajmi është konfirmuar nga miqtë dhe kolegët e tij, të cilët...

Parid Turdiu: Katunarët në Shqipëri kanë shpërthyer zinxhirët

Parid Turdiu, djali i Qazim Turdiut dhe vëllai i Silva Turdiut, i cili banon në SHBA prej 30 vitesh, në një intervistë ekskluzive për...

Parashikimi i motit, e shtunë 15 gusht 2020

Territori Shqiptar gjatë paradites do të jetë me kthjellime dhe vranësira të lehta në zonat malore. Por orët e mesditës dhe pasdites shtojnë vranësirat në...

Ronaldo ndan në Instagram një foto nga pushimet, bie në sy komenti epik i mikut të tij

Cristiano Ronaldo është me pushime. Olympique de Lyon nxori Juventusin nga Torino jashtë Champions League në raundin e 16 dhe ylli portugez ka vendosur...

Lajme të tjera

Web TV