Djali i madh i Victoria-s dhe David Beckham drejt martesës

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Modeli i njohur anglez, Brooklyn Beckham, ka ndërmarr një hap shumë të rëndësishëm në jetën e tij. Përmes rrjetit social Instagram, është bërë e ditur se Brooklyn, tashmë është gati të jetë një burrë dhe një baba i denjë për familjen e tij.

Bukuroshja Nicola Peltz ndihet e lumtur në krahët e Brooklyn që prej fillimit të lidhjes së tyre.

Përmes fotos që kanë ndarë lajmin me gjithë publikun Brookyn ka shkruar: “Dy javë më parë i propozova për martesë shpirtit tim binjak dhe ajo tha po. Jam njeriu më me fat në botë! Premtoj të jem bashkëshorti dhe babai më i mirë një ditë. Të dua zemër!”

Edhe pjesëtarët e tjerë të familjes i kanë dhënë publikisht bekimet çiftit. Sipas burimeve pranë familjes, David dhe Victoria janë shumë të lumtur që Brooklyn mori një vendim të tillë, pas shumë lidhjesh kalimtare.

Brooklyn, 21 vjeç dhe Nicola, 25, kanë rreth 9 muaj që janë lidhur dhe duket se janë gati për hapin e madh. Brooklyn është përfolur gjithmonë për lidhjet e shumta me vajza të njohura, ndërsa Nicola ka qenë për më shumë se 1 vit në një lidhje me Anwar Hadid, derisa i dhanë fund në maj të 2018-ës./Sa.Ka/Fjala.al/

Të fundit

Diplomohen 32 oficerë të Policisë Gjyqësore, Ambasada Amerikane zbardh detajet

Janë diplomuar 32 oficerë të Policisë Gjyqësore që u trajnuar nga ekipi ligjzbatues i Ambasadës së SHBA në kursin për hetimin...

Basha: PD do të dorëzojë në Kuvend amendamente për të mbështetur SPAK

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha në një konferencë për mediat bëri me dije se do të dorëzojnë në Kuvend amendamentet për të mbështetur...

I fituar nga vetëm 65 persona, Kate Middleton nderohet me titullin më e lartë mbretëror

Anëtarja e parë e familjes mbretërore që iu dha titulli më i lartë shoqëruese e nderit u bë Princesha e Uellsit, Kate Middleton. Një titull të cilin e...

Balla në Emiratet e Bashkuara, takohet me liderët politikë, zbardhen temat e diskutimeve

Ministri i Brendshëm Taulant Balla ka vizituar Emiratet e Bashkuara ku ka zhvilluar një takim me liderët politikë në vend. Përmes një postimi në rrjetet...

Vala e të nxehtit godet këtë vend, nuk do ta besoni sa shënojnë temperaturat

Filipinet po përballen me një valë ekstreme të të nxehtit, me autoritetet që kanë këshilluar qytetarët që të mos dalin jashtë “Është kaq nxehtë sa...

Lajme të tjera

Web TV