“Dogji” rrjetin me foto nga plazhi, sa kushtojnë bikinit e Nora Istrefit?

113 563 lexime

77,476FansaPëlqeje

Këngëtarja e njohur, Nora Istrefi ka nisur pushimet dhe me fotot e fundit është duke djegur rrjetin. Bukuroshja shoqërohet nga mikja e saj më e mirë, vajza Renee.

Ndërkohë pas fotove seksi me bikini, shumë njerëz kureshtar pyesin për çmimin e tyre dhe që nuk është i ulët.

Një faqe në rrjetin social Instagram ka publikuar çmimin e rroba banjove që Nora mban veshur të cilat kushtojnë 195 euro, ndërsa shapkat Fendi kushtojnë 575 euro./Re.Gu/Fjala.al

 

Të fundit

Mall për vendlindjen/ Igli Tare rikthehet në Nivicë të Tepelenës

Pas përfundimit të kampionatit italian ku Lazio bëri një paraqitje fantastike duke siguruar dhe pjesmarrjen në Champions League, Igli...

Tre të arrestuar brenda 5 orësh/ Policia del me apelin e fortë, nxjerr këto pamje

Policia ka vijuar me kontrollet në rrugën interurbane Tiranë-Durrës-Tiranë prej disa orësh, me radar, për të parandaluar shpejtësinë e cila është rrezik potecial për...

Me orgjinë arbëreshe, ka qenë në Shqipëri dhe kishte miqësi me Ali Pashë Tepelenën, 50 fakte për Napoleon Bonapartin

Si sot 251 vjet më parë lindi Napoleon Bonaparti, një nga personazhet më të rëndësishme të historisë së Botës. Strategu më i madh ushtarak...

Aktori Naim Frashëri përkujtohet nga i biri në ditën e lindjes së tij

Aktori Naim Frashëri edhe pse nuk jeton më është përkujtuar sot nga i biri, Anili në ditën e lindjes së tij. Me fjalë shumë të ndjera...

Çdo të thotë të jesh Tiranas? Ja si përgjigjet Parid Turdiu

Parid Turdiu ka folur për Fjala edhe lidhur me origjinën e tij teksa ka treguar se çdo të thotë të jesh i lindur në...

Lajme të tjera

Web TV