Garë “titanësh”/Kush e ha shalqirin më shpejtë, njeriu apo majmuni -VIDEO

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Të fundit

“Luftë” në mes të rrugës, 22-vjeçari i lëshon qenin pitbull policisë

Një 22-vjeçar ka rënë në prangat e karabinierëve pasi tentoi t’i vidhte dy shtetasve gjermane bizhuteritë që kishin. Ngjarja ka...

Përndiqte vazhdimisht 13-vjeçaren, arrestoheti riu në Vlorë

Një 21-vjeçar është arrestuar nga Policia e qytetit të Vlorës pasi përndiqte në mënyrë të vazhdueshme të miturën. Sipas njoftimit të uniformave blu shtetasi me...

Izet Haxhia letër nga burgu djalit të Remzi Hoxhës: Trupin e babait tuaj e kanë hedhur në det, e vranë me tortura mizore  

Ardian Hoxha, djali i biznesmenit të zhdukur Remzi Hoxha në një intervistë dje, ku fliste për babain e tij dhe shpalljen “non grata” të ish-kryeministrit...

FOTO/ Ky është 25 vjeçari që u vra në Shkodër, fqinji e qëlloi me kallashnikov se i ngacmonte vajzat

Emiljano Ndou është 25 vjeçari që u qëllua për vdekje mbrëmjen e djeshme në Shkodër. Ai u qëllua për vdekje me breshëri plumbash kallashnikovi...

Vrasja e 25-vjeçarit me kallashnikov/ Autori: Nuk e durova më, ma kishte sjellë te hunda

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e ndodur në Shkodër, ku një 25-vjeçar mbeti i vrarë me kallashnikov. Viktima është shtetasi Emiljano Ndou në...

Lajme të tjera

Web TV