“Kërcet grushti” në familje, dy vëllezërit rrahin keq xhaxhain

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një sherr për motive të dobëta në familje ka bërë të mundur arrestimin e 3 personave nga e njëjta familje pasi janë konfiktuar me grushta dhe sende të forta.

Dy vëllezër dhe xhaxhai i tyre janë konfliktuar në afërsi të banesës dhe për pasojë janë vënë në pranga nga policia.

Ata janë arrestuar menjëherë dhe materialet i janë referuar Prokurorisë për veprën penale ‘’ Dhuna në familje’’

D., 32 vjeç, E. D., 26 vjeç (vëllezër) dhe F. D., 40 vjeç, (xhaxhai), banues në Fushë Krujë.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Krujë, për veprime të mëtejshme. /Ra.My. Fjala.al/


Të fundit

Çelet ankandi për parqet eolike/ Rama: Po ngjitemi drejt asaj maje që Shqiptarët meritojnë

Kryeministri Edi Rama, përmes një konference shtypi deklaroi se Shqipëria do të shfrytëzojë për energji elektrike, jo vetëm fuqinë...

Befasia e merkatos/ Godet Interi, rrëmben yllin e Milanit

Hakan Çalhanoglu ka vendosur të qëndrojë në Milano, por jo më tek Milani. Turku është thuajse një lojtar i Inter teksa në vijim pritet...

Nuk kishte lekë të paguante biletën, plas sherri mes fatorinos dhe pasagjerit në urbanin e Kamzës (Video ekskluzive)

Një përplasje fizike ka ndodhur mes fatorinos dhe një qytetari në urbanin e Kamzës. Gjithçka ka nisur për arsye se pasagjeri nuk kishte lekë për...

Shqiptari godet me shuplaka baristen e lokalit dhe kërcënon klientët, ja çfarë thotë policia për të

Një shqiptar në Itali, është kthyer në një shqetësim për klientët dhe punonjësit e një bari ku ishte ulur për të konsumuar alkool. Mediat italiane...

Pas lidhjes me 21-vjeçarin, deputetja shqiptare poston foto duke u puthur me një vajzë

Aktorja e njohur, tashmë deputete e Parlamentit të Kosovës, e Lëvizjes Vetëvendosja, Adriana Matoshi, ka marrë vëmendje të madhe nga mediat rozë për shkak...

Lajme të tjera

Web TV