U drogua dhe shfrytëzua seksualisht, tritol në banesën e 17 vjeçares

113 563 lexime

77,499FansaPëlqeje

Një sasi tritoli është vënë gjatë natës së kaluar në shtëpinë e 17 vjeçares e cila ishte shfrytëzuar seksualisht nga një grup prej 4 personash.

Ditën e djeshme janë vënë në pranga 4 të rinj dhe dy të tjerë janë shpallur në kërkim për veprimtari kriminale në fushën e kultivimit të kanabisit, si dhe janë akuzuar për  shfrytëzim seksual të një 17 vjeçareje.

Në oborrin e banesës së  17 vjeçares është vendosur një sasi ekplozivi por që fatmirësisht nuk ka shpërthyer.

Policia ka bërë të mundur identifikimin e autorit të ngjarjes, i cili ishte njëri prej personave të shpallur në kërkim për ngjarjen e një dite më parë, i riu me iniciale A. B.

Në vendngjarje kanë shkuar menjëherë ekspertët e anti-eksplozivit të RENEA-s, të cilët kanë hequr lëndën e rrezikshme.

Një ditë më parë, policia njoftoi se të arrestuarit “kanë nxitur për përdorimin e drogës një 17-vjeçare dhe e kanë shfrytëzuar seksualisht atë”. /Ra.My. Fjala.al/

Të fundit

Pogradeci, qyteti elitar i Shqipërisë që vizitohet në të 4 stinët

Pogradeci dhe rrethinat e tij ofrojnë për turistët një atraksion të përhershëm turistik me natyrën, kulturën dhe historinë që...

Nëna i heq priftit fëmijën nga duart: Ai donte ta mbyste gjatë pagëzimit (Video)

Një prift ortodoks rus është njeriu më i urryer në rrjetet sociale. “Njeriu i zotit” i njohur me emrin Photios në kishën e qytetit Gatchina,...

Manastirliu te “Shefqet Ndroqi”: Masat për përballimin e epidemisë në vjeshtë-dimër

50 infermierë të rinj i bashkohen stafit mjekësor të spitalit Covid2 “Shefqet Ndroqi” në luftë kundër Covid19. Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta...

Fosse Dione/ Pusi i mistershëm i Francës

Për shekuj me radhë, njerëzit kanë preferuar ujëra termalë, që ndryshojnë ngjyrat e këtij pusi të lashtë - por askush nuk ka arritur të...

Manjola Nallbani nuk ka ndërmend të plaket/Habit me foton

Manjola Nallbani këngëtare e dashur për publikun por jo shumë aktive në rrjetet sociale, ka bërë përshtypje gjithmonë me kalimin e viteve është fiziku i...

Lajme të tjera

Web TV