“Vajzën ma kanë torturuar për muaj të tërë” Flet babai i 17 vjeçares: Ndihemi të kërcënuar

113 563 lexime

77,494FansaPëlqeje

Pas dëshmisë tronditëse të 17 vjeçares lidhur me shfrytëzimin seksual që një grup të rinjsh i kishin bërë për gati 8 muaj,  ka reaguar edhe babi i vajzës.

Ai shprehet se ndihen familjarisht të kërcënuar pas ngjarjes së mëngjesit të sotëm ku në oborrin e banesës së tyre u vendos tritol nga njëri prej personave të shpallur në kërkim.

“Shteti të më mbrojë familjen. Një prej personave të shpallur në kërkim më hodhi tritol te shtëpia. Ndihem i kërcënuar. Dua që shteti të më mbrojë jetën e fëmijëve se me bukë i mbaj vetë. Kanë frikë të rrinë në shtëpi. Vajzën ma kanë torturuar për muaj të tërë. Shteti të bëjë drejtësi”,- thotë ai.

Më herët gjatë dëshmisë së saj, vajza u shpreh se të rinjtë kishin përfituar për ta shfrytëzuar e kërcënuar pasi babai i saj ishte në burg. /Ra.My. Fjala.al/

U drogua dhe shfrytëzua seksualisht, tritol në banesën e 17 vjeçares 

Detajet e policisë/Shfytëzonin seksualisht 17 vjeçaren, në pranga katër të rinj , dy të tjerë në kërkim

Detajet tronditëse/17 vjeçarja e abuzuar seksualisht: Më kërcënonin se do më trafikonin motrat

Të fundit

Arrestohet në Siçili djali i Badalamentit, shefi historik i Cosa Nostra-s

Leonardo Badalamenti , 60 vjeç, djali i kreut historik të mafies siciliane , Cosa Nostra , u arrestua këtë të mërkurë në Trapani, në Siçili ,...

FOTO/ Pamjet para dhe pas shpërthimit në Beirut

Pas shpërthimit masiv të së martës, kryetari i Beirut, Jamal Itani vlerësoi se dëmet do të kushtonin midis 3 miliardë dhe 5 miliardë dollarë....

Shpërthimi në Bejrut/Pastruesja i shpëton jetën fëmijës së punëdhënësve -VIDEO

Një grua ka shpëtuar një fëmijë që ndodhej afër dritares në momentin e shpërthimit në Bejrut të Libanit. Nuk është një nënë që ka shpëtuar...

Nga Kodi Ajror te procedurat tatimore, Meta dekreton 4 ligje

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka dekretuar sot 4 ligje të miratuara nga Kuvendi i Shqipërisë. Bëhet fjalë për ligjet: 1) Ligjin nr. 96/2020 “Kodi Ajror...

Zhan Todt: Formula 1, për t’u marrë shembull për kthimin e saj përtej epidemisë

Presidenti i Federatës Botërore të Automobilizmit (FIA), Zhan Todt, beson se Formula 1 ka dhënë një “shembull global” me kthimin e saj në gara...

Lajme të tjera

Web TV