A ka barazi gjinore në Shqipëri? Ja çfarë thonë qytetarët në emisionin ‘Laj-Thaj’

113 563 lexime

77,344FansaPëlqeje

Të fundit

Kur dënohej me burg kryemësuesi Mirash Ivanaj

- A e more vesh, mor ti? - Jo mor zotni, ç’ka me marr vesh? - Je i dënuar me 7...

Mos harroni çadrat, ja si do të jenë temperaturat për ditën e sotme

Vendi ditën e sotme mbetet në ndikimin e motit të vranët, të cilat herë pas here pësojnë zhvillim duke sjellë reshje shiu në vend....

Sot ditëlindja e Marie Logorecit, zonja e rëndë e skenës

Në 100-vjetorin e lindjes. Pas pjesëmarrjes në 12 filma dhe dhjetëra role të vëna në skenë, ajo mori emrin e “Lokes”, të personazhit që...

Zgjedhjet parlamentare/Ç’do të ndodhë me Ramën, Bashën dhe Metën më 25 prill?

Tre liderët kryesorë të politikës në vend në provën e madhe ku ndahet jo vetëm pushteti, por edhe fati i secilit në të ardhmen,...

Horoskopi, e mërkurë 23 shtator 2020

Dashi A jeni gati të nisni një aventurë të re sot? Jeni nervozë? Sapo të zhyteni në aventurën e sotme, do të ndiheni mirë dhe...

Lajme të tjera

Web TV