Ndahet Oriola nga Erosi? Nisin dyshimet për çiftin  

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Futbollisti i Kombëtares Eros Grezda dhe modelja shumë e njohur, Oriola Marashi ishin çifti më i komentuar gjatë muajve të fundit.

Ndonëse kishte kohë që thuhej se ata ishin të lidhur, të rinjtë e pranuan këtë gjë vetëm pak kohë më parë.

Së fundmi duket se marrëdhënia e tyre ka ndryshuar, pasi lojtari nga Gjakova dhe modelja duket se nuk janë në momentin më të mirë të lidhjes së tyre.

Kjo gjë është kuptuar nga rrjetet sociale, ata nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në “Instagram”.

Duke qenë se të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale dhe se shpesh komentonin te fotot e njëri-tjetri, veprimi i fundit ka krijuar dyshime.

Theksojmë se së fundmi sulmuesi nuk ka kaluar një periudhë të mirë në fushën e lojës, ku ka qenë i dënuar për shkak të një sherri në ambientet e jashtme të stadiumit me një sulmues të Rijekës.

Lojtari i Osijek u dënua me katër ndeshje pezullim dhe me mbi 120 mijë euro gjobë nga klubi i tij.ka.ta/Fjala.al/

Të fundit

Ulja e temperaturave rikthen reshjet e dëborës, Qafë Thora ‘pushtohet’ nga bardhësia

Ulja e temperaturave në 24 orët e fundit ka rikthyer reshjet e dëborës në Qafë Thore. Gjatë mëngjesit të sotëm,...

Zona e lirë ekonomike/ Në Tiranë po ndërtohet “TEDA”, 7 mijë vende të reja pune

Tirana është bashkia e parë që krijon një zonë të lirë ekonomike Bashkia e kryeqytetit dhe Ministria e Ekonomisë, Kulturës dhe Inovacionit nënshkruan marrëveshjen e...

Rasti “Meta”, Vojo dhe urgjenca e Ligjit për Partitë Politike

Nga Ben Andoni Ish-presidenti i vendit Ilir Meta, kryetar dhe së shpejti mëtuesi kryesor për president i PL-së, një partie realizuar për pak orë, ngritur...

PS tre mandate në pushtet, i dërguari i SHBA: Me kënaqësi presim zgjedhjet e ardhshme

I ngarkuari me punë i SHBA në Tiranë, David Wisner gjatë një interviste për ”Zërin e Amerikës”, tha se qëndrimi për Sali Berishën nuk...

Pija “magjike” që ka bërë bujë! Gratë dëshmojnë se duken më të reja pas konsumit të saj

Një pije u bë virale së fundmi dhe një numër i madh grash pohuan se kishin vënë re që pas konsumimit të këtij lëngu...

Lajme të tjera

Web TV