Fjala Sport në “Fjala TV”, nga Katerina Tafa. E martë, 21 korrik 2020

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

https://youtu.be/MoOuzaD9u98


Të fundit

Kryenin punime gjatë lumit Gjanica/ punonjësit gjejnë 7 predha luftarake

Gjatë punimeve përgjatë shtratit të lumit Gjanica në Fier janë gjetur nga punonjësit që kryejnë punimet disa predha luftarake...

Tifozja seksi hyn në fushë dhe ndërpret ndeshjen Belgjikë-Finlandë, ja çfarë synonte ajo (Foto)

Një vajzë e veshur me një ‘body’ provokues u fut mbrëmjen e djeshme në fushë gjatë ndeshjes Belgjikë-Finlandë. Ajo ndërpreu ndeshjen për disa sekonda dhe...

“Shefqet Ndroqi” zgjeron shërbimet/ Rama, Manastirliu inspektojnë punimet

Pas përballimit me sukses të situatës së pandemisë, Spitali Universitar “Shefqet Ndroqi” do të zgjerojë shërbimet. Në këtë spital të rëndësishëm është bërë një...

Goditet drejtori i Ujësjellësit në Fushë-Arrëz, tregon kush është autori

Është goditur për shkak të detyrës drejtori i Ujësjellësit të Fushë Arrësit, Anduel Gjinaj. Ka qenë vetë drejtori Gjinaj, që ka bërë denoncimin në...

“Sozia” e kryeministrit Boris Johnson është një bebe 4-muajshe (Foto)

Një nga foshnjat më të famshme në Britaninë e Madhe është David Doronina 4-muajsh dhe dallohet për flokët e tij të shumtë dhe biond. Foshnja...

Lajme të tjera

Web TV