Me trëndafil të kuq në dorë, Georgina Rodriguez çmend fansat me foto sensuale

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez di gjithmonë se si të tërheqë vëmendjen e ndjekësve të saj në rrjetet sociale.

Modelja është shumë aktive në ‘Instagram’ dhe fotot e videot e saj gjithmonë sjell reagime të shumta nga ndjekësit. E dashura e yllit të Juventusit ka vendosur ta bëjë akoma më të nxehtë këtë verë.

Georgina ka postuar një foto të ndarë në katër pjesë në rrjetet sociale, ku mban në dorë një trëndafil.

Megjithatë ajo që bie më shumë në sy është veshja seksi e të pasmet bombastike të  saj. Ndërsa vendi i përzgjedhur është shtrati, e kjo jo pa qëllim.

Ronaldo dhe Georgina janë një nga çiftet më të famshëm në botë dhe duket se ata duke e shijuar në maksimum lidhjen dhe duken shumë të lumtur bashkë.ka.ta/Fjala.al/


Të fundit

Horoskopi ditor, 26 shtator 2021

Dashi Dita në vazhdim duhet të jetë e shkëlqyer. Ju prireni të punoni me një energji të pakrahasueshme me shenjat...

Tensionet në veri të Kosovës/ Ministria e Jashtme e Shqipërisë: Serbia të tërheqë forcat e armatosura pranë kufirit

Ministria e Jashtme e Shqipërisë ka reaguar për situatën e tensionuar në veri të Kosovës ku bën thirrje për qetësim të situatës dhe dënon...

Përplasen dy makina në Shijak, plas sherri me thika pas aksidentit

Një sherr me thika është regjistruar mbrëmjen e kësaj të shtune, ku ka përfunduar me 1 të plagosur. Ngjarja ka ndodhur në Shijak, ku...

Daçiç quan Kosovën shtet ‘të rremë’: Në veri po zhvillohet luftë nervash

Situatën aktuale në veri të Kosovës, Kryetari i Kuvendit të Serbisë, Ivica Daçiç, e vlerësoi si një luftë nervash dhe se do ta fitojë...

Tensionet në Veri të Kosovës/ Presidentja Osmani ndërpret vizitën në Nju Jork

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka ndërprerë vizitën e saj në Nju Jork dhe është nisur për në Prishtinë për shkak të zhvillimeve në...

Lajme të tjera

Web TV