“Letër me Vilmë”, mjekja Anika Dokle reagon pas letrës së Vilma Nushit

113 563 lexime

77,508FansaPëlqeje

Letra e biznesmenes Vilma Nushi e cila po kurohet në Turqi nga koronavirusi, ka shkaktuar jo pak polemika në rrjetet sociale.

Një nga reagimet më pikante ka qenë ai i doktoreshës Anika Dokle.

“Letër me Vilmë” është statusi i saj, i thjeshtë në dukje, por tepër thumbues.

Dokle vetëm nëpërmjet një fjalie ka arritur të marrë shumë reagime me këtë status.

Përveç se një mjeke shumë e zonja, Dokle është tepër aktive në rrjetet sociale me statuset e saj.

Biznesmenia Vilma Nushi, bëri dje publike një letër ku më së shumti iu drejtohej asaj që sipas saj e kishin mallkuar.

Për kurimin e biznesmenes në Turqi, reagimet ishin të shumta./Fjala.al/Ke.Ba

 

Të fundit

45-vjetori i nënshkrimit të Aktit Final të Helsinkit/Meta: Liritë dhe të drejtat e njeriut nuk mund të merren si të mirëqëna e të paprekshme

Presidenti Ilir Meta nëpërmjet një statusi në Facebook ka kujtuar sot 45-vjetorin e nënshkrimit të Aktit Final të Helsinkit. “Dekalogu...

Përcillet për në banesën e fundit Aneta Rama (FOTO)

Aneta Rama, nëna e kryeministrit Rama është përcjellë për në banesën e fundit. Për shkak të pandemisë një numër i kufizuar njerëzish kanë marrë pjesë...

Nënat e 33 kryeministrave shqiptarë/Nga Ismail Qemal Vlora tek Edi Rama

Thonë se pas një burri të suksesshëm fshihet një grua e mrekullueshme. Për këtë shprehje, atributet zakonisht i takojnë bashkëshortes, por gruaja e parë që...

Lajm i mirë për vaksinën/Ekspertët: Mund të jetë e disponueshme në vitin 2021

Në Shtetet e Bashkuara numri i vdekjeve nga Covid-19 ka arritur në mbi 150,000, ndërsa në disa zona të vendit vazhdojnë të rriten rastet...

Maqedoni e Veriut/ Shënohen 137 raste me C*vid në 24 orët e fundit, 7 persona humbin jetën

Maqedonia e Veriut ka konfirmuar 137 raste pozitive me Covid-19 nq 24 orët e fundit. Numri total i të infektuarve është 10,891 persona. Po ashtu,...

Lajme të tjera

Web TV