Sulejman Demollari marton të bijën, del foto e veçantë nga dasma

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ish-futbollisti shqiptar që ka bërë plot 45 paraqitje me kombëtaren kuqezi dhe ish-trajneri, Sulejman Demollari ka martuar të bijën.

Ky lajm është bërë publik nga bashkëshortja e tij, Drejtoresha e Muzeut Kombëtare të Përgjimeve “ Shtëpia me Gjethe” Etleva Demollari.

Në një postim në ‘Facebook” ajo  ka bërë publik një foto nga dasma e së bijës. Në atë foto shfaqet e gjithë familja Demollari së bashku me çiftin e sapomartuar.

Ndërsa të shumtë kanë qenë personat që i kanë uruar përmes komenteve në foto. Theksojmë se për këtë dasmë nuk janë bërë publike foto të ceremonisë apo të personave të tjerë që kanë marrë pjesë.

Pasi gjendur në situatën e pandemisë grumbullimi i njerëzve edhe për dasma është i ndaluar.ka.ta/Fjala.al/

Të fundit

Rama: Presim të jemi me ju në ditën kur Ukraina do të marrë frymë lirisht

Kryeministri Edi Rama pas Samitit Ukrainë – Evropa Juglindore: Lufta ndalet, duke ndalur agresorit. Ukraina meriton të mbështetet dhe të...

Rama në konferencë me Zelenskyn: Të nderuar të mikëpresim një udhëheqës të rezistencës

Kryeministri Edi Rama deklaroi se kombi shqiptar mbështet Ukrainën në luftën e saj kundër agresionit rus. Në një konferencë të përbashkët për shtyp në Tiranë...

Samiti i Ukrainës në Tiranë/ Erdogan: Gati të rikthejmë palët në tryezën e bisedimeve

Presidenti i Turqisë, Rexhep Taip Erdogan ka mbajtur një fjalë përshëndetëse në samitin për Ukrainën që po mbahet në Tiranë. Në një videomesazh presidenti...

FOTOLAJM/ Shkrepet fotoja familjare e samitit për Ukrainën, Rama dhe Zelensky në qendër

Pas përfundimit të punimeve të samitit për Ukrainën në Tiranë, liderët pjesëmarrës janë bashkuar për të shkrepur foton familjare. Kryeministri Rama dhe presidenti i Ukrainës...

E veja e Navalnyt: Nuk jam e sigurt nëse funerali i Alexey do jetë paqësor!

E veja e Alexey Navalny thotë se nuk është e sigurt nëse funerali i tij do të jetë i qetë ose nëse policia do...

Lajme të tjera

Web TV