Përvjetori i martesës/Dedikimi i veçantë i Turjan Hyskos për Orinda Hutën

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

3 vite më parë, Turjan Hysko dhe Orinda Huta kurorëzuan dashurinë e tyre disa vjeçare nw martesw. Dasma e tyre madhështore tërhoqi vëmendjen e të gjithëve.

Moderatori e ka kujtuar këtë moment të veçantë me disa nga momentet më të bukura të dasmës, duke theksuar se ajo do mbetet dita e tyre.

“27/07/2017 Ja pra Orinda Huta ka ardhur koha që mos ta mbajmë më sekret! Le ta themi publikisht që ne të dy kemi 3 vite martuar… ??? Gëzuar shpirt!

Për 97 vitet e tjera mbaj përgjegjësi që do te dua, pastaj nuk i dihet jetës!? Ka qenë një ditë magjike sepse kishte shumë dashuri brenda, sepse ishte dhe do mbetet dita jone! Të dua”- shkruan Turi në dedikimin e tij në 3 vjetorin e martesës.

 


Të fundit

Dëmtimi i Pogba demoralizon Juven, Allegri: “Do ti duhen edhe 2-3 muaj që të jetë gati”

Ndalesë e re, edhe pse jo shumë shqetësuese për Paul Pogba, mungesa e madhe për Juventusin këtë sezon. Në...

Reagimi i Kate Middleton kur iu kërkua të bënte një “selfie” po bëhet viral

Të martën, Princesha e Uellsit, 41 vjeçe, udhëtoi në qytetin verior anglez të Leeds për të folur me vendasit për nismën e saj të...

Porti i ri Tregtar në Porto Romano, Balluku: Investim strategjik për Shqipërinë

Zëvendëskryeministrja Belinda Balluku zhvilloi një takim sot me përfaqësues nga një serë kompanish dhe institucionesh financiare ndërkombëtare, të interesuara për ndërtimin e portit tregtar...

COVID-19, MSH: 10 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale i bën thirrje qytetarëve të mos neglizhojnë vaksinimin anticovid dhe vaksinimin kundër gripit, për të forcuar mbrojtjen ndaj...

Porti tregtar në Porto Romano, Rama: Projekt strategjik për vendin

“Një projekt strategjik për vendin por edhe rajonin e Europës juglindore” – kështu e konsideroi kreu i qeverisë Edi Rama, projektin për ndërtimin e...

Lajme të tjera

Web TV