Edicioni Informativ në “FJALA TV”. E Mërkurë, 29 korrik 2020

113 563 lexime

77,337FansaPëlqeje

Të fundit

Horoskopi ditor, e diel 27 shtator 2020

Ky është horoskopi për ditën e diel 27 shtator 2020 . Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat,...

Plane për sot? Ja si do të jetë moti për ditën e diel

Orët e para të ditës mbeten me vranësira të shpeshta të cilat do të sjellin reshje afatshkurtra. Por gjatë mesditës dhe pasdites moti parashikohet të...

Pogradec/ Makina del nga rruga, burrë e grua përfundojnë në spital

Aksident me pasojë dy persona të plagosur është regjistruar në aksin rrugor Korçë-Pogradec. Aksidenti ka ndodhur mbrëmjen e djeshme, konkretisht në afërsi të fshatit Sovjan....

E fejuara e tradhtoi 3 javë para dasmës, dhëndri organizon diçka me shoqet e nuse

E fejuara e tradhtoi tri javë para dasmës me ish-të dashurin e saj. Po t'ju ndodhte ju si do të reagonit? Nuk e di për...

Sulmi me thikë në Paris cilësohet akt terrorist, ja çfarë zbardhin hetimet

Policia franceze tha të shtunën se kishin ndaluar një individ i cili besohet të ketë qenë dikur shok dhome me personin që sulmoi dy...

Lajme të tjera

Web TV