Edicioni Informativ në “FJALA TV”. E Enjte, 30 korrik 2020

113 563 lexime

101,061FansaPëlqeje

Të fundit

Covid-19 në Kosovë/ 11 viktima e 478 raste të reja në 24 orët e fundit

11 pacientë kanë ndërruar jetë në Kosovë gjatë 24 orëve të fundit, ndërsa janë regjistruar edhe 478 raste të...

Horoskopi ditor për nesër, e shtunë 5 dhjetor 2020

Ky është horoskopi për ditën e e shtunë 5 dhjetor 2020. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita...

Priftërinjtë e Napolit kundër që stadiumi të marrë emrin e Maradonës

Një grup priftërinjsh i ka shkruar një letër kryepeshkopit të Napolit, Kreshencio Sepe, duke i kërkuar të dalë kundër vendimit që Stadiumi i qytetit,...

Rama: Shqipëria si kryesuese e OSBE, edhe pse pa eksperiencë ia doli me sukses

Kryeministri Edi Rama këtë të premte ka mbajtur edhe fjalën e tij përmbyllëse Ministerialin e OSBE, pas zgjedhjes së krerëve ekzekutiv të kësaj organizate. Shefi...

Shkarkohet Drejtori i Teatrit Eksperimental Kiço Londo, e zëvendëson regjisori i njohur

Është liruar nga detyra e drejtorit të Teatrit Kombëtar Eksperimental “Kujtim Spahivogli” Kiço Londo. Në vend të tij është emëruar regjisori Altin Basha, ish- regjisor...

Lajme të tjera

Web TV