Fjala Sport në “Fjala TV”, nga Katerina Tafa. E Enjte, 30 korrik 2020

113 563 lexime

77,492FansaPëlqeje

Të fundit

Zbulo si i ke punët në lidhjen tënde të dashurisë duke zgjedhur një përqafim

Ndonjëherë, mjafton një përqafim i vetëm për të zbuluar shumëçka rreth partnerit tënd, rreth raportit tuaj aktual dhe si...

Sabri Godo, shkrimtari zemërgjerë dhe plaku i urtë i politikës

“Me kalimin e kohës jam bërë një njeri më i mirë dhe jam bërë më zemërgjerë ndaj gabimeve të të tjerëve, duke qenë i...

Djarmati: Vllaznia, një peshë e rëndë mbi supe, por unë jam gati

Kroati prezantohet si drejtori i ri sportiv i kuqebluve, shpreson tek suksesi. Matko Djarmati është emëruar në rolin e drejtorit sportiv dhe ish-futbollisti kroat...

U qëllua drejt hotelit të tij/ Pronari konflikte të mëparshme, në 2013-ën i është bërë atentat

Të tjera detaje janë zbardhur nga të shtënat me arnmë zjarri drejt makinave në parkingun e një hoteli në Tushemisht mëngjesin e sotëm. Mësohet se...

Memushi: Flamurtari, një keqardhje e pafund, Oriku, një sezon i kënaqshëm

Ish-futbollisti vlonjat “vajton” rënien nga Superiorja, analizon sezonin e Orikut të tij në të parën Flamurtari ra së fundmi nga Kategoria Superiore dhe për...

Lajme të tjera

Web TV