Shkoi në spital të lindte, gruaja zbulon tradhëtinë e burrit

113 563 lexime

77,487FansaPëlqeje

Duket se dita e lindjes ka rezultuar fatale për një grua pasi kjo e fundit teksa shkoi në spital, pa aty të dashurën e bashkëshortit duke lindur.

 Të dyja ndodheshin në të njëjtin repart.

Ngjarja raportohet se ka ndodhur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Një nga gjinekologet ka filmuar momentin kur gruaja është përballur me të shoqin dhe kjo video po bën xhiron e rrjetit.

“Kur nëna në prag të lindjes zbulon se dashnorja e të shoqit po lind në të njëjtin repart”, ka shkruar gjinekologia krahas videos./Fjala.al/Ke.Ba 

Të fundit

Pandemia/ Sërish shifra të larta, konfirmohen 146 raste të reja në 24 orët e fundit

Për 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar 146 raste të reja me COVID-19 dhe 6 viktima. vijon...

Ja çfarë thotë OBSH për raportin ushqim- Koronavirus

Organizata Botërore e  Shëndetësisë përpiqet të qetësojë të gjithë ata që janë të shqetësuar dhe mendojnë se koronavirusi mund të trzansmetohet nga ushqimi. Deklarata e...

“Për pak mish”/Shkelet moratoriumi, gjuetarët vrasin dhitë e egra

Prej vitesh në vendin tonë është vendosur një moratorium për mbrojtjen e kafshëve të egra në vendin tonë, të cilat po shkonin drejt zhdukjes....

Kaosi në pikat kufitare, reagon ministria e Jashtme: 330 testime në orë për COVID-19

Pas vendimit të autoriteteve greke për të kërkuar vetëizolim 7 ditor dhe çertifikatë të testit negativ për të gjithë shtetasit që kalojnë nga Shqipëria...

Durrës/ Shpëtohet nga policia 25-vjeçari që ishte duke u mbytur

Një 25-vjeçar, i cili ka rrrezikuar të mbytej në plazhin e Durrësit, është shpëtuar nga policia. Shërbimet e Patrullës së Përgjithshme, të cilët kryejnë patrullimin...

Lajme të tjera

Web TV