Çudira shqiptare/ I riu hip në lëkundëse qingjin për video në Tik Tok

113 563 lexime

77,486FansaPëlqeje

Një video e çuditshme ka qarkulluar në rrjetin social Tik Tok ku shihet një djalë teksa përkund në lëkundëse një qingj. Videoja e publikuar në ditën e Kurban Bajramit është regjistruar në qytetin e Suharekës në Kosovë.

 

Edhe pse Bashkësia Islame u bëri thirrje besimtarëve të mos bëjnë kurban, qytetari nga Suhareka ka vendosur ta ndjek këtë rit./Re.Gu/Fjala.al

Të fundit

Shkeljet e etikës mjekësore për vaksinën e re, mjeku rus jep dorëheqjen

Vaksina ruse që u konfirmua pak ditë më parë si e sigurtë dhe efektive për pacientë e infektuar me...

Foto/ Ronaldo me pushime në St Tropez, Georgina shfaqet në super formë me bikini

Cristiano Ronaldo dhe e dashura e tij Georgina Rodriguez janë parë në bordin e super jahtit të tyre prej £5.5 milion, në Francë. Georgina dukej...

Vogëlushja përpiqet ta ndihmojë por nuk e di se është një statujë/ Foto

Një vajzë e vogël është afruar për të ndihmuar një të moshuar, por nuk e ka ditur që përpiqet të ndihmojë një statujë edhe...

Ardi Veliu pezullon efektivin e Policisë Kufitare Kakavijë, akuza që rëndon mbi të

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit ka pezulluar menjëherë nga detyra punonjësin e Policisë A. Ç. Punonjësi i Stacionit të Policisë Kufitare Kakavijë, duke...

Infermierja shqiptare humb jetën nga virusi, dhëndri deputet i bën një dedikim prekës

Një infermiere në Kosovë ka humbur betejën me COVID-19 gjatë ditës së djeshme. 63-vjeçarja Shkurte Gecaj nga Peja, mësohet se është vjehrra e deputetit...

Lajme të tjera

Web TV