Gjeti gruan në shtrat me tjetër, ylli i Atalantës bie në depresion

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Tronditëse ka qenë për lojtarin e Atalantës, Josip Ilicic vizita e papritur që do i bënte partneres së tij. Nga klubi italian u bë me dije se ai nuk mund të rikthehet në fushën e blertë në ndeshjen e skuadrës së tij me Paris Saint-Germain për shkak të disa problemeve familja

“Nuk do të luaj ndaj PSG për disa arsye familjare. Ne jemi shumë afër tij në këto momente të vështira”.-konfirmoi Gasperini.

Megjithatë nga mediat e huaja raportohet se lojtari i Atalantës ka rënë në depresion dhe po flitet edhe për mbylljen e parakohshme të karrierës.

Sipas burimeve të tyre Ilicic ka shkuar në Slloveni pa e telefonuar gruan e tij, për t’i bërë një surprizë të bukur, por surprizën e vërtetë do t’ia bënte kjo e fundit, pasi ishte duke e tradhtuar me një tjetër person.

Kjo ngjarje e ka goditur sulmuesin e Atalantës dhe nuk mund të mendojë më për futboll në këto momente, pavarësisht se do të lërë fazën më të mirë të karrierës së tij.ka.ta/Fjala.al/

 


Të fundit

Kthesë e papritur!/ Dyshohet se piloti tradhtonte 20-vjeçaren, kush është gruaja që hyri mes Babis dhe Carolinës?

Nuk kanë fund intrigat e pilotit grek. Së fundmi hetimet për vrasjen e 20-vjeçares Caroline Crouch nga burri i...

Sherr mes të rinjve në Laç, 25-vjeçari plagoset rëndë në kokë, niset me urgjencë drejt Traumës (EMRI)

Një sherr mes të rinjve ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Sanxhak të Laçit. Si pasojë ka mbetur i plagosur një 25-vjeçari Lleji Lika i...

Tiranë/ Policia rrethon “Fiat”-in, i riu ikën me vrap, kthehet me duart lart (VIDEO)

Një i ri është shoqëruar pasditen e sotme nga policia e Tiranës për verifikim pasi dyshohet se është shpërndarës droge. Identiteti i të shoqëruarit nuk...

U dënua për falsifikim të dokumenteve, KPA pezullon hetimin disiplinor ndaj gjyqtarit Luan Daci

Kolegji i Posaçëm i Apelimit ka pezulluar hetimin disiplinor ndaj anëtarit të KPA Luan Daci, për shkelje disiplinore duke pritur kështu vendimin e Gjykatës...

E pabesueshme/ Sindi e Përputhen nuk njihet, shihni si duket pa Make-up dhe pa Photoshop (Foto)

Jemi mësuar ta shohim të kuruar me fotot që hedh në rrjetet sociale, por Sindi Loci e vërtetë është pak më ndryshe nga sa...

Lajme të tjera

Web TV