Makina përplas për vdekje 14-vjeçarin me biçikletë në Tiranë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një aksident i rëndë automobilistik është regjistruar pasditen e sotme në Tiranë.

Burime zyrtare bëjnë me dije se mjeti me drejtues shtetasin I.Z., ka përplasur të miturin me iniciale A. L, 14 vjeç, i cili ishte duke udhëtuar me biçikletë. 14-vjeçari nuk ka arritur t’iu mbijetojë dot plagëve të marra duke ndërruar jetë në spital.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:00, në Farkë. Drejtuesi i mjetit është shoqeruar në ambientet e Komisariatit Nr.1, për veprime të mëtejshme.

Shërbimet e Policisë vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

/En.Br./Fjala.al

Të fundit

Vrau babanë dhe vëllain e ish-gruas, Gjykata merr vendimin drastik për Besnik Pjetrin

Gjykata e Lezhës dënoi me burg të përjetshëm Besnik Pjetrin (Përdeda) i cili në muajin gusht të vitit 2022...

Rama paralajmëron furtunë ndryshimesh në qeveri/ Sfidon amerikanët dhe Kushtetuesen

Kryeministri Edi Rama ka paralajmëruar ndryshime në qeveri, ndërsa iu ka mbyllur derën e kandidimit për në zgjedhjet parlamentare të vitit 2025 të gjithë...

Sulmi i Iranit “trondit” tregjet financiare, çmimi i naftës mund të rritet frikshëm

Bota aktualisht po përballet me tre kriza të mëdha gjeopolitike me karakteristika të fuqishme gjeoekonomike dhe ato duhen parë si një e tërë, sepse...

Autizmi tek të rriturit, simptomat dhe përse është i vështirë diagnostikimi

Vitet e fundit kemi parë të famshëm që thonë se kanë zbuluar se vuajnë nga çrregullimet e spektrit autik në moshë madhore. Së fundmi...

VIDEO/ Përfshihet nga flakët një nga ndërtesat më të vjetra të Kopenhagës

Një zjarr ka shpërthyer në një nga ndërtesat më të vjetra të Kopenhagës. Sipas mediave të huaja, ekuipazhet e urgjencës shkuan menjëherë në vendngjarje. Zjarri...

Lajme të tjera

Web TV