Makina përplas për vdekje 14-vjeçarin me biçikletë në Tiranë

113 563 lexime

77,493FansaPëlqeje

Një aksident i rëndë automobilistik është regjistruar pasditen e sotme në Tiranë.

Burime zyrtare bëjnë me dije se mjeti me drejtues shtetasin I.Z., ka përplasur të miturin me iniciale A. L, 14 vjeç, i cili ishte duke udhëtuar me biçikletë. 14-vjeçari nuk ka arritur t’iu mbijetojë dot plagëve të marra duke ndërruar jetë në spital.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:00, në Farkë. Drejtuesi i mjetit është shoqeruar në ambientet e Komisariatit Nr.1, për veprime të mëtejshme.

Shërbimet e Policisë vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

/En.Br./Fjala.al

Të fundit

Liga e Kampioneve mbyll turin e 16-shes, përcakton 4 çiftet çerekfinaliste

Veprimtaria më prestigjioze e klubeve të kontinentit, Liga e Kampioneve, ka përmbyllur turin e 16-shes, duke përcaktuar edhe duelin...

Mbyllet Drejtoria Arsimore në Elbasan, drejtoresha pozitive me COVID

Mbyllet drejtoria Arsimore në Elbasan. Drejtoresha ka rezultuar pozitiv me COVID-19, teksa mësohet se i gjithë stafi është karantinuar. Sipas njoftimit të Ministrisë së Shëndetësisë,...

Kampionia e Kosovës, Drita, në finale të turit paraeliminator të Ligës së Kampioneve

Kampionia e Kosovës, Drita, ka mposhtur kampionen e Andorrës, Inter Eskaldesin, me shifrat 2-1, duke siguruar kështu të drejtën për të shkuar në finalen...

UEFA shpall vazot, Astana, Karabagu, Makabi i Tel Avivit dhe Dinamo e Tbilisit, kundërshtarët e Tiranës

Organizmi që qeveris futbollin kontinental, UEFA, ka përditësuar pak më parë edhe ndarjen e vazove për shortin që do të hidhet ditën e diel,...

Shorti i së hënës, përvijohen skenaret “shqiptare” të turet eliminatore të Ligës së Evropës

Të hënën, në Nion të Zvicrës, hidhet shorti i Ligës së Evropës dhe tanimë është krijuar një ide, sado e përgjithshme se çfarë mund...

Lajme të tjera

Web TV