Nuk përmbahet çifti, kapet duke bërë seks në mes të liqenit

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një çift e ka pasur të pamundur ti rezistojnë njëri tjetrit, teksa u kapën duke bërë seks në mes të ditës në një varkë me motor. Ngjarja ka ndodhur në Liqenin e Comos, në Itali, ndërsa akti i turpshëm është filmuar nga personat që ndodheshin në breg.

Videoja e tyre qarkulloi në rrjetet sociale dhe nëse të dy identifikohen rrezikojnë një gjobë shumë të lartë. Seksi në publik gjobitet deri në 20 mijë euro.

Nuk është hera e parë që ka ndodhur një ngjarje e tillë. Vitin e kaluar dy burra, 54 dhe 58 vjeç, dhe një 38 vjeçar u arrestuan në Cagliari nën akuzë për veprime të turpshme në vendet publike: ata u bënë protagonistë të një shfaqje me drita të kuqe, duke kryer marrëdhënie treshe në plazhin “Giorgino”, edhe para vajzës 7 vjeçare të gruas.

Më 3 shtator një burrë dhe një grua kryen po ashtu një shfaqje të ngjashme në Pescara duke bërë seks gjatë ditës, përpara banjove të plazhit./Re.Gu/Fjala.al


Të fundit

Tjetër largim i bujshëm/ Prej vitesh ikonë në këtë televizion, Bieta Sulo braktis Top Channel

Bieta Sulo është moderatorja e pasditeve në “Top Channel” e cila prej vitesh shfaqet në emisionin “Ftes në 5”...

Alfred Cako plas skandalet e mëdha të Sali Berishës: Ku i ka gjetur Shkëlzeni 500-600 mijë euro për të jetuar në…

Analisti i njohur Alfred Cako ka folur mbi ato që e cilësoi si mëkatet e Sali Berishës gjatë drejtimit të PD-së. Ai bëri të ditur...

Rikthehet pas dy vitesh e ‘zhdukur’ e dashura e Vladimir Putin, deklarata e saj e fortë

Alina Kabaeva prej vitesh përflitet si e dashura e presidentit rus Vladimir Putin. Pas më shumë se dy vitesh që ishte zhdukur nga ekrani,...

Deklarata bombë e Agron Shehaj: Na thanë po morët shumë vota personale do ndëshkoheni, kjo është çmenduri

Agron Shehaj ishte kandidati i dytë më i votuar nga Partia Demokratike në zgjedhjet e 25 prillit me më shumë se 16 mijë vota...

Vetëm 6 të infektuar sot/ Zv. Ministrja Eugena Tomini zbulon se kur do të rishikohen masat

Shqipëria regjistroi sot numrin më të ulët të infektimeve, me vetëm 6 raste të reja nga 2020 testime të kryera në 24 orët e...

Lajme të tjera

Web TV