Amarda Toska flet “pa doreza” për marrëdhënien me vjehrrën: S’jemi shoqe, nusja tjetër…

113 563 lexime

77,354FansaPëlqeje

Amarda Toska, e cila ka tërhequr shumë vëmendje për marrëdhënien e saj me vjehrrën, ka folur për herë të parë.

E pyetur në emisionin “Thumb” për mamanë e bashkëshortit ajo u shpreh se për të, mamanë e saj dhe motrën nuk flet në publik.

E vërtetë, por kur me keni dëgjuar të flas për mamin apo motrën time? Është e njëjta gjë…

Teksa e shmangu pyetjen në lidhje me vjehrrën. Dhe ndryshe nga sa mund të prisnin të gjithë për “marrëdhënien e shkëlqyer”, u tregua realiste: “Jo, nuk do them që kam një marrëdhënie të shkëlqyer. E kam vjehrrë. Ajo është nëna e Ermalit. Kam marrëdhënie shumë të mirë, nuk jemi mikesha, nuk bëjmë shopping bashkë. Ne jetojmë në shtëpi të veҫanta dhe kemi marrëdhënie korrekte…”  u shpreh Ami.

Ndërkaq, e pyetur për nusen tjetër të familjes, bashkëshorten e vëllait të Ermalit, Ermirit, si shkon me vjehrrën: “Nusja tjetër është natyrë tjetër, ka më shumë kohë, ndoshta i bën edhe qejfin pak më tepër… Është pak edhe me tip” 

 

Bo.Ba/fjala.al

 

Të fundit

Francë/  24 orët e fundit shënojnë 10500 raste pozitive me COVID-19

Franca arriti të regjistrojë më shumë se 10 500 raste pozitive me COVID-19 në 24 orët e fundit, më...

Tiranë/ Gjendet i vdekur mjeku anestezist në hollin e spitalit privat

Një ndihmës mjek anestezist është gjendur i pajetë në hollin e një spitali privat. Bëhet me dije se personi i identifikuar me inicialet M.A,...

Biden-Trump/ Sondazhet “thellohet gara presidenciale”

Është thelluar ndjeshëm hendeku mes kandidatëve për president në SHBA. Sipas sondazheve publike deri tani, presidenti Trump ka humbur dy pikë, nga anketimi i një...

“Koha nuk pret më”, Meta nis ditën me një mesazh të Papa Françeskut

Presidenti Ilir Meta e ka nisur sot ditën me një mesazh të Papa Francesut, i cili e dha në Shqipëri 6 vite më parë. Teksa...

Lista e fituesve të “Emmy Awards 2020”

Edicioni i 72 i Emmy, më së shumti çmime televizive të rëndësishme, u mbajt mbrëmë në Staples Center në Los Angeles (SHBA) por pa...

Lajme të tjera

Web TV