Gjendet pa ndjenja një person te “Pallati me Shigjeta”

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Pak minuta më parë, burime për mediat bëjnë me dije se në kryeqytet është gjetur pa ndjenja një person, dyshohet se mund të ketë humbur jetën.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e “Pallatit me Shigjeta” , por ende nuk dihet si është shkaktuar ngjarja e rëndë.

Mësohet se personi qëështë gjetur pa ndenja drejtonte biçikletën kur është përplasur nga një mjet tjetër.

 

 

Bo.Ba/fjala.al

Të fundit

Spitali i Fierit/ Banorët e truallit dhe “Ligjet” japin OK, gati të nisë ndërtimi

Komisioni i Ligjeve ka votuar këtë të hënë aktin normativ për shpronësimet, duke i hapur zyrtarisht rrugën ndërtimit të...

Gjendet pa shenja jete në përrua një person në Devoll, Policia: Dyshohet të jetë emigrant i paligjshëm

  Një person është gjetur pa shenja jete nga banoërt e zonës në fshatin Grapsh të Devollit. Policia njofton se nuk janë konstatuar shenja dhune në...

E pabesueshme , 85 vjeçarja u deklarua e vdekur nga COVID-19, kthehet 10 ditë më vonë

Një grua 85-vjeçare spanjolle e cila besohej se kishte vdekur nga koronavirusi befasoi të afërmit e saj duke u kthyer në shtëpinë e saj...

Përzierja e dozave të vaksinës anticovid? Ekspertët e shëndetësisë japin përgjigjen

Zyrtarët shëndetësorë thonë se të dyja dozat duhet të jenë të një vaksine. Vaksinat kundër sëmundjes COVID-19, që shkakton koronavirusi, të cilat janë duke...

U gjet i mbytur në det/ Historia e ish-ministrit grek që Enver Hoxha e futi në burg

Mediat greke i kanë kushtuar një histori ish-ministrit grek, Sifis Valyrakis, i cili u gjet i vdekur një ditë më parë në anijen e...

Lajme të tjera

Web TV