Çiklisti rrëzohet keq gjatë garës, përfundon në koma -VIDEO

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Çiklisti holandez, Fabio Jakobsen pësoi një aksident të tmerrshëm gjatë një garë zyrtare.

Aksidenti ndodhi në metra të fundit të fazës së parë të turneut të çiklizmit në Poloni. Siç shihet në video, rrëzimin e Fabios e shkaktoi Dylan Groenewegen, nga Jumbo-Visma, i cili përfundoi garën si fitues i saj. A ishte i qëllimshëm rrëzimi? Shihni videon dhe jepni komentin tuaj./la.mi/Fjala.al

Të fundit

VIDEO/ Spektakël dhe magji në 35 minuta, Lautaro Martinez “fundos” Salernitanan

Lautaro Martinez bën “poker” në transfertën e Salernitanës dhe i jep tri pikët dhe kreun e Serie A skuadrës...

Çantat vjeshtë-dimër 2023, koha për të qenë të guximshme

Tendencat e çantave të kësaj vjeshte janë më pak të çuditshme, por ka gjasa që të shihen në rrugët e qyteteve më në zë...

Me foton nga fëmijëria, ja si e uroi Getinjo vëllain e tij Mozzik për ditëlindje

Reperi i njohur, Mozzik, festoi një ditë më parë ditëlindjen. Ai bëri 28 vjeç dhe këtë e tregoi vetë reperi përmes një postimi në...

“Njerëzit po vdesin kot”, Elon Musk krahason luftën në Ukrainë me Luftën e Parë Botërore

Elon Musk e ka krahasuar luftën e Rusisë në Ukrainë me Luftën e Parë Botërore, teksa thotë se “kaq shumë njerëz vdesin kot”. Miliarderi i kompanive Tesla and X,...

40 mijë banesa bosh në Tiranë, taksa nuk i “vret” pronarët

Në emisionin Money në Euronews Albania u shqyrtua rritja e çmimit të referencës për banesat, e cila do të çojë më pas dhe në...

Lajme të tjera

Web TV