Foto që s’duhen humbur/ Burri komplet i zhveshur vihet në ndjekje të derrit “hajdut”

113 563 lexime

77,366FansaPëlqeje

Një moment i pazakontë është regjistruar pranë një liqeni në Berlin.

Një burrë është fotografuar komplet i zhveshur teksa ndiqte një derr të egër dhe këlyshët e tij, pasi ky i fundit i mori një çantë të verdhë ku kishte laptopin. Derri mendoni se në çantë kishte ushqim pasi e pa atë teksa po hante një picë.

Pasi burri goditi fort me shkop në tokë, derri lëshoi laptopin dhe u largua. Zona ishte shumë e populluar dhe këtë moment e kanë marrë me humor duke e duartrokitur burrin e ndjekjes spektakolare.

Adele Landauer, e cila kapi këto veprimi të pabesueshme të njeriut kundër bishës, i tregoi burrit fotot para se t’i postonte në internet. “Ai qeshi me zë të lartë dhe më autorizoi t’i bëja publik,” tha ajo. /En.Br./Fjala.al

 

Të fundit

Pezullohet pegagogia në SHBA: Uroj që mbështetësit e Trump të infektohen me Covid-19 e të vdesin

Një profesore kolegji në SHBA është pezulluar pasi gjatë një ore mësimi online në internet deklaroi që shpresonte se...

Rruga ime

Nga Edison Ypi Te Rruga ime fjala më e sikletshme është "puna", zbavitja më e këndëshme është Fejsbuku, filmi më i bukur është telenovela, muzika...

39-vjeçarja humb jetën në klinikën private, procedohet mjeku dhe infermierja

Policia e Korçës ka proceduar në gjendje të lirë dy persona( me detyrë personel mjekësor) pasi akuzohen se nuk kanë respektuar protokollet mjekësore gjatë...

“Vijne nga lart në fluturim dhe më ulen në duar”, tenori i famshëm publikon videon: Ata duan më shumë dashuri!

Tenori i famshëm shqiptar Agim Hushi i cili jeton prej kohësh në Australi ka postuar ditën e sotme në facebook një video shumë interesante. Në...

Veliaj inspekton punimet/Dy shkolla dhe një kopësht i ri në “Don Bosko” (Video)

Kryebashkiaku Erion Veliaj ka bërë publike pamjet nga punimet e dy shkollave dhe një kopështi në kryeqytet. Këto shkolla të reja do të mbajnë emrin ...

Lajme të tjera

Web TV