Fiton betejën me virusin, ja si duket aktorja e dashur e telenovela

113 563 lexime

77,337FansaPëlqeje

Aktorja kolumbinae, Danna Garcia, e njohur për rolin e Normës te ‘Pasionet e Fshehta’, ka rezultuar pozitiv me COVID-19.

Gjendja e saj ka qenë mjaft e rëndë dhe e keqe, saqë, ka menduar të largohet nga vendi ku jeton, në këtë mënyrë ajo mund të ruaj familjen e saj, dhe të afërmit e tjerë.

Bukuroshja  ka hedhur një fotografi të re, të postuar në Instagram ku shfaqet e shëruar nga koronavirusi. Nje virus i cili po i merr jetën gjithë botës./St.Su/Fjala.al

Të fundit

E fejuara e tradhtoi 3 javë para dasmës, dhëndri organizon diçka me shoqet e nuse

E fejuara e tradhtoi tri javë para dasmës me ish-të dashurin e saj. Po t'ju ndodhte ju si do...

Sulmi me thikë në Paris cilësohet akt terrorist, ja çfarë zbardhin hetimet

Policia franceze tha të shtunën se kishin ndaluar një individ i cili besohet të ketë qenë dikur shok dhome me personin që sulmoi dy...

A po provokon Turqia? Droni hedh ngjyrë të kuqe mbi flamurin grek -VIDEO

Në ishullin grek Kastelorizo ka ndodhur një ngjarje e paprecedentë. Një dron ka njollosur me ngjyrë të kuqje flamurin grek i cili ndodhej pak...

Aksident në Berat, plagoset një vajzë

Mbrëmjen e kësaj të shtune, një aksident është regjistruar në dalje të qytetit të Beratit, në zonën e kombinatit. Një automjet tip Benz, me targa...

Zjarret në Kaliforni jashtë kontrollit, ushtria zbarkon në rrugë për të menaxhuar situatën

Zjarret vazhdojnë në pjesën veriperëndimore të Shteteve të Bashkuara. Ato kanëshkaktuar deri tani vdekjen e të paktën 35 njerëzve. Shkencëtarët thonë se këto janë...

Lajme të tjera

Web TV